Tweet |
05-08 Aralık 2019 tarihlerinde oynanan müsabakaların sonuçları, Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler ve ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;
SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BELEDİYE 05.12.2019 19:00 U19 A KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 12-0
2 BATIPARK 07.12.2019 13:00 U19 B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR AS VEFA 2-0
3 BATIPARK 07.12.2019 15:00 U14 PLAY-OFF ULUDAZSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 1-3
4 MERKEZ1 07.12.2019 12:00 U16 MARAŞGÜCÜSPOR ARSAN SÜMERSPOR 6-1
5 MERKEZ1 07.12.2019 14:00 U19 A KÜMBETSPOR ARSAN SÜMERSPOR 1-6
6 BELEDİYE 07.12.2019 12:00 U19 B ANADOLU GENÇLİKSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 10-0
7 BELEDİYE 07.12.2019 14:00 U16 BÜYÜKSIRSPOR EDELERSPOR 3-0
8 BATIPARK 08.12.2019 11:00 1.AMATÖR B ARSAN SÜMERSPOR BÜYÜKSIRSPOR 3-0
9 BATIPARK 08.12.2019 13:00 1.AMATÖR A ANADOLU GENÇLİKSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 3-4
10 BATIPARK 08.12.2019 15:00 1.AMATÖR A MARAŞSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 0-2
11 MERKEZ1 08.12.2019 11:00 1.AMATÖR B AS VEFA K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 1-3
12 MERKEZ1 08.12.2019 13:00 U14 PLAY-OFF AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 1-4
13 MERKEZ1 08.12.2019 15:00 1.AMATÖR B PAZARCIKSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 1-3
14 BELEDİYE 08.12.2019 11:00 U14 PLAY-OFF KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 1-3
15 BELEDİYE 08.12.2019 13:00 1.AMATÖR A FERHUŞ KARACASUSPOR ULUDAZSPOR 1-2
16 BELEDİYE 08.12.2019 15:00 1.AMATÖR B KÜMBETSPOR AFŞİN BLD.SPOR 2-4
17 PAZARCIK 08.12.2019 13:00 1.AMATÖR A PAZARCIK BLD. AKSUSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 0-4
2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;
SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Ceza Tarihi
1 AS VEFA 22 BİLGEHAN KULYU 1937813 19 İlk Resmi Müsabaka 09.12.2019
2 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 13 YUNUS EMRE YILDIZ 1926343 19 İlk Resmi Müsabaka 09.12.2019
3 MARAŞSPOR 21 ADEM KABAAĞAÇ 1910613 1. AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 09.12.2019
4 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 4 AHMET YILMAZ 1923105 1. AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 09.12.2019
3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;
SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi
1 AS VEFA 7 HASAN KUTAS 1920639 19 Disiplin 09.12.2019
2 ARSAN SÜMERSPOR 7 CİHANGİR SARI 1938315 16 Disiplin 09.12.2019
3 MARAŞGÜCÜSPOR 11 ÖMER SERİN 1938021 16 Disiplin 09.12.2019
4 KÜMBETSPOR 3 CUMA ALİ AKPINAR 1929312 19 Disiplin 09.12.2019
5 ARSAN SÜMERSPOR ANT. MEHMET AKİF AKSU 16834 1. AMATÖR Disiplin 09.12.2019
6 KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR ANT. VEYSEL ÇOKYIĞİT 44715 U14 Disiplin 09.12.2019