Bugun...



24 Haziran 3 Temmuz tarihlerinde oynanacak olan maçların programı

Kahramanmataş'ta liglerde haftanın sonuçları ve gelecek haftanın maçları ve cezalılar

facebook-paylas
Güncelleme: 25-06-2019 15:35:14 Tarih: 24-06-2019 05:21

24  Haziran 3 Temmuz tarihlerinde  oynanacak olan maçların programı

24  Haziran 3 Temmuz   2019 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların programı

SR. STAD                 TARİH     SAAT           LİGİ                         1.TAKIM                    2.TAKIM

1 BATIPARK A 24.06.2019 18:00 U11 PLAY-OFF KURTULUŞ 1920 SPOR MARAŞSPOR

2 BATIPARK B 24.06.2019 18:00 U11 PLAY-OFF ATC ATLETİC MARAŞSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR

3 BATIPARK A 25.06.2019 18:00 U12 PLAY-OFF KURTULUŞ 1920 SPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

4 BATIPARK B 25.06.2019 18:00 U12 PLAY-OFF KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR

5 BATIPARK A 26.06.2019 18:00 U11 PLAY-OFF MARAŞSPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR

6 BATIPARK B 26.06.2019 18:00 U11 PLAY-OFF KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR

7 BATIPARK A 27.06.2019 18:00 U12 PLAY-OFF K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR

8 BATIPARK B 27.06.2019 18:00 U12 PLAY-OFF MARAŞSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR

9 BATIPARK 30.06.2019 16:00 U19 2.Küme B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR BÜYÜKSIRSPOR

10 BATIPARK 30.06.2019 18:00 U19 2.Küme A AS VEFA BERTİZSPOR

11 BATIPARK A 02.07.2019 18:00 U11 PLAY-OFF KURTULUŞ 1920 SPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR

12 BATIPARK B 02.07.2019 18:00 U11 PLAY-OFF KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR

13 BATIPARK A 03.07.2019 18:00 U12 PLAY-OFF KURTULUŞ 1920 SPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR

14 BATIPARK B 03.07.2019 18:00 U12 PLAY-OFF MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

17-23  haziran 2019 tarihlerinde oynanan müsabakaların sonuçları

SR. STAD                 TARİH     SAAT           LİGİ                         1.TAKIM                    2.TAKIM

1 BATIPARK A 17.06.2019 15:30 U12A KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR ŞEKEROBASPOR 6-2

2 BATIPARK B 17.06.2019 15:30 U12A ULUDAZSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 5-1

3 BATIPARK A 17.06.2019 16:30 U12A PAZARCIKSPOR ARSAN SÜMERSPOR 3-0

4 BATIPARK A 17.06.2019 17:30 U12B HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR BÜYÜKSIRSPOR 0-0

5 BATIPARK B 17.06.2019 17:30 U12B ATC ATLETİC MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 1-5

6 BATIPARK A 17.06.2019 18:30 U12B KURTULUŞ 1920 SPOR AKSUSPOR 8-0

7 BATIPARK B 17.06.2019 18:30 U12A ALTINOVASPOR MARAŞSPOR 0-10

8 BATIPARK B 18.06.2019 16:00 U11B AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR 0-4

9 BATIPARK A 18.06.2019 17:00 U11B KURTULUŞ 1920 SPOR ARSAN SÜMERSPOR 4-3

10 BATIPARK A 18.06.2019 18:00 U11A ALTINYILDIZSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR 1-3

11 BATIPARK B 18.06.2019 18:00 U11A MARAŞSPOR ULUDAZSPOR 5-1

12 BATIPARK A 19.06.2019 15:30 U12A MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR 4-0

13 BATIPARK B 19.06.2019 15:30 U12B AS VEFA ATC ATLETİC MARAŞSPOR 10-1

14 BATIPARK A 19.06.2019 16:30 U12A KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR PAZARCIKSPOR 6-1

15 BATIPARK A 19.06.2019 17:30 U12B BÜYÜKSIRSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 1-9

16 BATIPARK B 19.06.2019 17:30 U12A ŞEKEROBASPOR ULUDAZSPOR 2-0

17 BATIPARK A 19.06.2019 18:30 U12B AKSUSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 0-0

18 BATIPARK B 19.06.2019 18:30 U12A TÜRKOĞLU BLD. SPOR ALTINOVASPOR 4-1

19 BATIPARK A 20.06.2019 16:00 U11B ARSAN SÜMERSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 3-0H

20 BATIPARK B 20.06.2019 16:00 U11A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ALTINYILDIZSPOR 4-0

21 BATIPARK A 20.06.2019 17:00 U11B ATC ATLETİC MARAŞSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 2-3

22 BATIPARK A 20.06.2019 18:00 U11B AS VEFA AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR 5-0

23 BATIPARK B 20.06.2019 18:00 U11A KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR 2-4

24 BATIPARK A 21.06.2019 15:30 U12A PAZARCIKSPOR MARAŞSPOR 0-3H

25 BATIPARK B 21.06.2019 15:30 U12A ULUDAZSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR 0-1

26 BATIPARK A 21.06.2019 16:30 U12B KURTULUŞ 1920 SPOR AS VEFA 4-1

27 BATIPARK A 21.06.2019 17:30 U12A ARSAN SÜMERSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 2-2

28 BATIPARK B 21.06.2019 17:30 U12B ATC ATLETİC MARAŞSPOR BÜYÜKSIRSPOR 0-3H

29 BATIPARK A 21.06.2019 18:30 U12B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR AKSUSPOR 14-3

30 BATIPARK B 21.06.2019 18:30 U12A ALTINOVASPOR ŞEKEROBASPOR 0-6

31 MERKEZ1 21.06.2019 18:00 U19 2.Küme A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR AS VEFA 0-0

32 BATIPARK 22.06.2019 17:00 U19 2.Küme B ÇAĞLAYANCERİTSPOR BÜYÜKSIRSPOR Disiplin

33 MERKEZ1 23.06.2019 16:00 2.AMATÖR FİNAL ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 0-3

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Ceza Tarihi

1 AS VEFA 27 HASAN KUTAS 1920639 19 İlk Resmi Müsabaka 24.06.2019

2 ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 5 ABDURRAHİM ÇEVİK 1938558 2.KÜME İlk Resmi Müsabaka 24.06.2019

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi

1 ÇAĞLAYANCERİTSPOR 11 EREN SALMAN ÖKSÜZ 1490300 19 Disiplin 24.06.2019

2 ÇAĞLAYANCERİTSPOR 5 ERGÜN GÜMBÜRDEK 1938719 19 Disiplin 24.06.2019

3 ÇAĞLAYANCERİTSPOR 2 FIRAT ONARAN 1929439 19 Disiplin 24.06.2019

4 ÇAĞLAYANCERİTSPOR 6 FIRAT YİĞİT 1946514 19 Disiplin 24.06.2019

5 ÇAĞLAYANCERİTSPOR 7 FERHAT DURUR 1946773 19 Disiplin 24.06.2019

6 ÇAĞLAYANCERİTSPOR Yön. ESHABİL DİNLER 61364 19 Disiplin 24.06.2019

7 ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 6 TEVFİK AKSAK 1932228 2.KÜME Disiplin 24.06.2019

4- 22.06.2019 tarihinde Batıpark Sahasında oynanan Çağlayanceritspor-Büyüksırspor U19 2. Küme B müsabakasının 70. Dakikasında çıkan olaylar nedeniyle müsabaka hakemi tarafından tatil edilen müsabakanın Disiplin Kuruluna sevki;

5-20.06.2019 tarihinde oynanması gereken Arsan Sümerspor-Andırın Yeşildağspor U11B Ligi müsabakasında 7 kişiden az bir kadro ile sahaya çıkan Andırın Yeşildağspor Kulübünün Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine, Arsan Sümerspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyeti;

6- 21.06.2019 tarihinde oynanması gereken Pazarcıkspor-Maraşspor U12A Ligi müsabakasında Pazarcıkspor Kulübü ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği Pazarcıkspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, Maraşspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Pazarcıkspor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 150.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 186-6296101 no’lu hesaba en geç 10 gün içinde yatırarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına; Hakem ve personel ücretinin yatırılıp banka dekontunun 10 gün içerisinde İl Temsilcisine ibraz etmemesi halinde ilgili Kulübün lisans işlemlerinin yapılmaması;

7- 21.06.2019 tarihinde oynanması gereken ATC Atletic Maraşspor-Büyüksırspor U12B Ligi müsabakasında ATC Atletic Maraşspor Kulübü ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği ATC Atletic Maraşspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, Büyüksırspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, ATC Atletic Maraşspor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 150.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 186-6296101 no’lu hesaba en geç 10 gün içinde yatırarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına; Hakem ve personel ücretinin yatırılıp banka dekontunun 10 gün içerisinde İl Temsilcisine ibraz etmemesi halinde ilgili Kulübün lisans işlemlerinin yapılmaması;




Kaynak: marastaspor.com

Editör: Orhan Külek




İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Puan Durumu Ve Fikstür Haberleri

HABER ARA

Utaş Uşakspor - Kahramanmaraşspor maçı nasıl sonuçlanır ?


Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
GAZETEMİZ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HABER ARŞİVİ
nöbetçi eczaneler