Bugun...



23-26 Mayıs'ta oynanacak olan maçların programı

Kahramanmataş'ta liglerde haftanın sonuçları ve gelecek haftanın maçları ve cezalılar

facebook-paylas
Güncelleme: 20-05-2019 18:50:25 Tarih: 20-05-2019 08:39

23-26  Mayıs'ta  oynanacak olan maçların programı

23-26 Mayıs 2019 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların programı

SR. STAD                 TARİH     SAAT           LİGİ                         1.TAKIM                    2.TAKIM

1 BATIPARK 23.05.2019 15:00 U14 U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

2 BATIPARK 23.05.2019 17:00 U14 U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

3 BATIPARK 24.05.2019 15:00 U14 U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

4 BATIPARK 24.05.2019 17:00 U14 U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

5 BATIPARK A 25.05.2019 11:00 U11A ALTINYILDIZSPOR BERTİZSPOR

6 BATIPARK B 25.05.2019 11:00 U12A ARSAN SÜMERSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR

7 BATIPARK A 25.05.2019 12:00 U12A MARAŞSPOR ŞEKEROBASPOR

8 BATIPARK A 25.05.2019 13:00 U12A PAZARCIKSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR

9 BATIPARK B 25.05.2019 13:00 U12B HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR

10 BATIPARK A 25.05.2019 14:00 U12A ALTINOVASPOR ULUDAZSPOR

11 BATIPARK B 25.05.2019 14:00 U12B ATC ATLETİC MARAŞSPOR AKSUSPOR

12 BATIPARK 25.05.2019 15:00 U14 U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

13 BATIPARK 25.05.2019 17:00 U14 U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

14 MERKEZ1 25.05.2019 16:00 U19 2.Küme A ERKENEZ GENÇLİKSPOR AS VEFA

15 BATIPARK A 26.05.2019 11:00 U11B AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR ARSAN SÜMERSPOR

16 BATIPARK B 26.05.2019 11:00 U11A KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR ULUDAZSPOR

17 BATIPARK A 26.05.2019 12:00 U11B AS VEFA ATC ATLETİC MARAŞSPOR

18 BATIPARK B 26.05.2019 12:00 U11B ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR

19 BATIPARK 26.05.2019 13:00 U14 U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

20 BATIPARK 26.05.2019 14:30 U16 Playof MARAŞSPOR 1920 MARAŞSPOR

21 BATIPARK 26.05.2019 16:30 2.Küme B HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR AŞ

22 MERKEZ1 26.05.2019 12:00 U19 2.Küme A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR BERTİZSPOR

23 MERKEZ1 26.05.2019 14:00 2.Küme A PAZARCIKSPOR DUMLUPINARSPOR

24 MERKEZ1 26.05.2019 16:00 2.Küme B BERTİZSPOR KARAMANLISPOR

25 BELEDİYE 26.05.2019 12:00 2.Küme A EDELERSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR

26 BELEDİYE 26.05.2019 14:00 U19 2.Küme B ULUDAZSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

27 BELEDİYE 26.05.2019 16:00 2.Küme A KURTULUŞ 1920 SPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

28 DOĞUKENT 26.05.2019 14:00 2.Küme B KAHRAMANŞEHİRSPOR ELMALARSPOR

29 DOĞUKENT 26.05.2019 17:00 U19 2.Küme B ÇAĞLAYANCERİTSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

18-19 Mayıs 2019 tarihlerinde oynanan müsabakaların sonuçları

SR. STAD                 TARİH     SAAT           LİGİ                         1.TAKIM                    2.TAKIM

1 BATIPARK 18.05.2019 11:00 U19 2.Küme B BÜYÜKSIRSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 0-3

2 BATIPARK A 18.05.2019 13:00 U12B AS VEFA HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 0-3H

3 BATIPARK B 18.05.2019 13:00 U12B AKSUSPOR BÜYÜKSIRSPOR 3-0H

4 BATIPARK A 18.05.2019 14:00 U12B KURTULUŞ 1920 SPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR 7-0

5 BATIPARK A 18.05.2019 15:00 U12A TÜRKOĞLU BLD. SPOR MARAŞSPOR 0-6

6 BATIPARK B 18.05.2019 15:00 U12A ŞEKEROBASPOR ARSAN SÜMERSPOR 3-3

7 BATIPARK A 18.05.2019 16:00 U12A KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR ALTINOVASPOR 4-1

8 BATIPARK B 18.05.2019 16:00 U12A ULUDAZSPOR PAZARCIKSPOR 3-1

9 BELEDİYE 18.05.2019 16:00 U19 2.Küme A BERTİZSPOR AS VEFA 1-2

10 MERKEZ1 18.05.2019 14:00 U19 2.Küme B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR ÇAĞLAYANCERİTSPOR 0-7

11 MERKEZ1 18.05.2019 16:00 U19 2.Küme A ERKENEZ GENÇLİKSPOR DUMLUPINARSPOR 5-2

12 BATIPARK 19.05.2019 12:00 U14 Playof KURTULUŞ 1920 SPOR MARAŞGÜCÜSPOR 1-2

13 BATIPARK 19.05.2019 14:00 U16 Playof ANADOLU GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR 0-6

14 BATIPARK 19.05.2019 16:00 2.Küme A DUMLUPINARSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 0-0

15 BELEDİYE 19.05.2019 12:00 2.Küme A EDELERSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 1-1

16 BELEDİYE 19.05.2019 16:00 2.Küme A ERKENEZ GENÇLİKSPOR PAZARCIKSPOR 1-7

17 MERKEZ1 19.05.2019 12:00 2.Küme B KAHRAMANMARAŞSPOR AŞ KAHRAMANŞEHİRSPOR 13-1

118 MERKEZ1 19.05.2019 14:00 2.Küme B ELMALARSPOR TURKUAZSPOR 8-1

19 MERKEZ1 19.05.2019 16:00 2.Küme B HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR BERTİZSPOR 1-1

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Ceza Tarihi

1 ANADOLU GENÇLİKSPOR 5 MUHAMMED KALIN 1945763 16 İlk Resmi Müsabaka 20.05.2019

2 ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 6 TEVFİK AKSAK 1932228 2.KÜME İlk Resmi Müsabaka 20.05.2019

3 ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 1 MÜSLÜM MURAT 1482426 2.KÜME İlk Resmi Müsabaka 20.05.2019

4 BERTİZSPOR 6 MİKAİL GÜN 1201279 2.KÜME İlk Resmi Müsabaka 20.05.2019

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi

1 AS VEFA 27 ERTUĞRUL KEPEK 1932661 19 Disiplin 20.05.2019

2 BERTİZSPOR 7 HAMZA MERT ÇAVDAR 1948123 19 Disiplin 20.05.2019

3 MARAŞSPOR 9 MUSTAFA KARAKÖSE 1937551 16 Disiplin 20.05.2019

4 DUMLUPINARSPOR 55 İSA KOCA 279407 2.KÜME Disiplin 20.05.2019

5 TURKUAZSPOR 1 ENVER ALTUN 1940369 2.KÜME Disiplin 20.05.2019

6 HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 8 EMRAH GÜZEL 289255 2.KÜME Disiplin 20.05.2019

7 BERTİZSPOR 17 YUSUFCAN KAZICI 1902329 2.KÜME Disiplin 20.05.2019

4- 18.05.2019 tarihinde oynanması gereken AS VEFA-Hartlap Köyü Ali Doğanspor U12B Ligi müsabakasında AS VEFA Kulübü ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği AS VEFA Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, Hartlap Köyü Ali Doğanspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, AS VEFA Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 150.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 186-6296101 no’lu hesaba en geç 10 gün içinde yatırarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına; Hakem ve personel ücretinin yatırılıp banka dekontunun 10 gün içerisinde İl Temsilcisine ibraz etmemesi halinde ilgili Kulübün lisans işlemlerinin yapılmaması;

5- 18.05.2019 tarihinde oynanması gereken Aksuspor-Büyüksırspor U12B Ligi müsabakasında 7 kişiden az bir kadro ile sahaya çıkan Büyüksırspor Kulübünün Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine, Aksuspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyeti;

6- K.Maraş BŞB Gençlik ve Spor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 20.05.2019 tarihli dilekçelerinde 23-26 Mayıs 2019 tarihlerinde yapılacak olan U14 Türkiye Şampiyonası müsabakalarında İlimizi temsilen katılacaklarından K.Maraş BŞB Gençlik ve Spor-AS VEFA U12B müsabakasının ve Maraşspor-K.Maraş BŞB Gençlik ve Spor U11A müsabakasının ileri bir tarihe ertelenmesi;




Kaynak: marastaspor.com

Editör: Orhan Külek




FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Puan Durumu Ve Fikstür Haberleri

HABER ARA

Kahramanmaraşspor teknik direktörü Hayati Soydaş önümüzdeki sezon Kalmalı mi? Gitmeli mi?


Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
GAZETEMİZ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
nöbetçi eczaneler