29 Ocak - 05 şubat 2020 tarihleri arasında Kahramanmaraş'ta oynanan maçların sonuçları, Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler, ilk resmi müsabakada cezalı olanlar ve 05-13 Şubat 2020 tarihleri arasında oynanacak olan müsabakaların programı haberimizde
SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 MERKEZ1 29.01.2020 11:00 U19 PLAY-OFF ANADOLU GENÇLİKSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 0-1
2 MERKEZ1 29.01.2020 13:00 U15 B KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş KURTULUŞ 1920 SPOR 3-2
3 MERKEZ1 29.01.2020 15:00 U13 A K.MARAŞ GENÇLİKSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 2-2
4 BELEDİYE 30.01.2020 15:00 U19 PLAY-OFF K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR MARAŞSPOR 0-0
5 BELEDİYE 01.02.2020 11:00 U13 A BÜYÜKSIRSPOR ARSAN SÜMERSPOR 2-5
6 BELEDİYE 01.02.2020 12:30 U15 A ARSAN SÜMERSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 4-2
7 BELEDİYE 01.02.2020 14:00 U13 B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR 5-1
8 BELEDİYE 01.02.2020 15:30 U15 A TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 0-0
9 DOĞUKENT 01.02.2020 12:00 U15 B AS VEFA MARAŞSPOR 0-5
10 DOĞUKENT 01.02.2020 14:00 U13 A PAZARCIKSPOR MARAŞSPOR 1-10
11 DOĞUKENT 01.02.2020 16:00 1.AMATÖR A ANADOLU GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR 2-6
12 MERKEZ1 01.02.2020 11:00 U13 B HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR 2-4
13 MERKEZ1 01.02.2020 12:30 U15 B KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş GÖKSUN BLD SPOR 3-4
14 MERKEZ1 01.02.2020 14:00 U15 A MARAŞGÜCÜSPOR ULUDAZSPOR 8-0
15 MERKEZ1 01.02.2020 15:30 U13 B KURTULUŞ 1920 SPOR ULUDAZSPOR 9-2
16 BELEDİYE 02.02.2020 11:00 U13 A K.MARAŞ GENÇLİKSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 5-0
17 BELEDİYE 02.02.2020 13:00 1.AMATÖR A FERHUŞ KARACASUSPOR ÇAĞLAYANCERİTSPOR 1-3
18 BELEDİYE 02.02.2020 15:00 1.AMATÖR B AS VEFA KÜMBETSPOR 2-2
19 DOĞUKENT 02.02.2020 12:00 U15 B KURTULUŞ 1920 SPOR KAHRAMANŞEHİRSPOR 12-0
20 DOĞUKENT 02.02.2020 14:30 U13 B ALTINYILDIZSPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR 2-1
21 MERKEZ1 02.02.2020 11:00 U13 A KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş K.MARAŞ AKSUSPOR 11-0
22 MERKEZ1 02.02.2020 13:00 1.AMATÖR A KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 2-1
23 MERKEZ1 02.02.2020 15:00 1.AMATÖR B PAZARCIKSPOR NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR 0-1
24 PAZARCIK 02.02.2020 13:00 1.AMATÖR A PAZARCIK BLD. AKSUSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 0-1
25 ANDIRIN 02.02.2020 13:00 1.AMATÖR B ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR BÜYÜKSIRSPOR 3-0
2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;
SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Ceza Tarihi
1 MARAŞSPOR ANT HÜSEYİN ERALP 2529 19 İlk Resmi Müsabaka 30.01.2020
2 MARAŞSPOR ANT LÜTFİHAN TOLU 27866 19 İlk Resmi Müsabaka 30.01.2020
3 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ANT OSMAN KOCA 24841 19 İlk Resmi Müsabaka 30.01.2020
4 MARAŞSPOR ANT MEHMET KOÇ 12662 19 İlk Resmi Müsabaka 30.01.2020
5 HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 12 MEHMET ALİ KARCI 1951507 13 İlk Resmi Müsabaka 03.02.2020
6 KAHRAMANŞEHİRSPOR 1 ALİ DEMİRCAN 1952428 15 İlk Resmi Müsabaka 03.02.2020
3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;
SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi
1 MARAŞSPOR 6 HASAN EKSEN 1497891 19 Disiplin 30.01.2020
4- 2019/2020 Futbol Sezonu U19 Ligi Türkiye Şampiyonasında İlimizi temsil edecek olan Kahramanmaraşspor Kulübünün ve Anadolu Gençlikspor Kulübünün Türkiye Futbol Federasyonuna bildirilmesi;
5- 2019/2020 Futbol Sezonu 2. Amatör Küme Statü ve Fikstürünün onaylanmak üzere Türkiye Futbol Federasyonuna gönderilmesi;
6- Maraşgücüspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 03.02.2020 tarihli dilekçelerinde U13 Ligi A grubundan çekildiğini beyan ettiğinden Maraşgücüspor Kulbünün U13 Ligi A grubu programından çıkarılmasına; Maraşgücüspor Kulbünü ile U13 Ligi A grubu müsabakası olan Kulüplerimizin oynamaksızın hükmen 3-0 galip sayılması;
7- 05-13 Şubat 2020 tarihleri arasında oynanacak olan müsabakaların programı
1 AFŞİN 05.02.2020 13:00 1.AMATÖR B AFŞİN BLD.SPOR NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR
2 MERKEZ1 07.02.2020 17:00 U13 A MARAŞSPOR BÜYÜKSIRSPOR
3 MERKEZ1 08.02.2020 09:30 U13 B AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR ALTINYILDIZSPOR
4 MERKEZ1 08.02.2020 11:00 U13 B ATC ATLETİC MARAŞSPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR
5 MERKEZ1 08.02.2020 12:30 U17 A ANADOLU GENÇLİKSPOR NURHAK BELEDİYESPOR
6 MERKEZ1 08.02.2020 14:20 U17 A KÜMBETSPOR MARAŞSPOR
7 MERKEZ1 08.02.2020 16:00 U17 B BÜYÜKSIRSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
8 BELEDİYE 08.02.2020 10:00 U13 A ARSAN SÜMERSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş
9 BELEDİYE 08.02.2020 11:20 U17 B TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
10 BELEDİYE 08.02.2020 13:00 U15 A AEL SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
11 BELEDİYE 08.02.2020 14:30 U13 B ULUDAZSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR
12 BELEDİYE 08.02.2020 16:00 U15 A ULUDAZSPOR ARSAN SÜMERSPOR
13 DOĞUKENT 08.02.2020 10:30 U15 B AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
14 DOĞUKENT 08.02.2020 13:00 U17 B KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş ELBİSTANSPOR
15 DOĞUKENT 08.02.2020 15:30 U15 B KAHRAMANŞEHİRSPOR AS VEFA
16 TÜRKOĞLU 08.02.2020 15:00 U15 A KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR
17 MERKEZ1 09.02.2020 10:00 U13 A K.MARAŞ AKSUSPOR K.MARAŞ GENÇLİKSPOR
18 MERKEZ1 09.02.2020 11:30 KADINLAR 3.LİG ANADOLU GENÇLİKSPOR G.ANTEP KARATAŞSPOR
19 MERKEZ1 09.02.2020 13:30 1.AMATÖR B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR
20 MERKEZ1 09.02.2020 15:30 1.AMATÖR B NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR AS VEFA
21 BELEDİYE 09.02.2020 10:00 U15 B MARAŞSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş
22 BELEDİYE 09.02.2020 11:30 1.AMATÖR A ULUDAZSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş
23 BELEDİYE 09.02.2020 13:30 1.AMATÖR A HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR PAZARCIK BLD. AKSUSPOR
24 BELEDİYE 09.02.2020 15:30 1.AMATÖR B BÜYÜKSIRSPOR PAZARCIKSPOR
25 DOĞUKENT 09.02.2020 10:30 U13 B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
26 DOĞUKENT 09.02.2020 12:30 1.AMATÖR B KÜMBETSPOR ARSAN SÜMERSPOR
27 DOĞUKENT 09.02.2020 15:30 U17 A EDELERSPOR BERTİZSPOR
28 Ç.CERİT 09.02.2020 13:00 1.AMATÖR A ÇAĞLAYANCERİTSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
29 TÜRKOĞLU 09.02.2020 13:30 1.AMATÖR A TÜRKOĞLU BLD. SPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
30 ELBİSTAN 09.02.2020 14:00 BAL ELBİSTANSPOR SİVEREK BELEDİYESPOR
31 AFŞİN 13.02.2020 13:00 1.AMATÖR B AFŞİN BLD.SPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galatasaray | 35 | 31 | 1 | 3 | 86 | 22 | 96 | +64 |
2 | Fenerbahçe | 35 | 28 | 1 | 6 | 89 | 31 | 90 | +58 |
3 | Trabzonspor | 35 | 18 | 13 | 4 | 61 | 48 | 58 | +13 |
4 | Başakşehir FK | 35 | 16 | 12 | 7 | 50 | 40 | 55 | +10 |
5 | Beşiktaş | 35 | 16 | 13 | 6 | 48 | 42 | 54 | +6 |
6 | Alanyaspor | 35 | 12 | 10 | 13 | 50 | 47 | 49 | +3 |
7 | Kasımpaşa | 35 | 14 | 14 | 7 | 57 | 63 | 49 | -6 |
8 | Çaykur Rizespor | 35 | 14 | 14 | 7 | 47 | 54 | 49 | -7 |
9 | Sivasspor | 35 | 12 | 11 | 12 | 42 | 51 | 48 | -9 |
10 | Antalyaspor | 35 | 11 | 12 | 12 | 40 | 44 | 45 | -4 |
11 | Adana Demirspor | 35 | 10 | 11 | 14 | 50 | 47 | 44 | +3 |
12 | Samsunspor | 35 | 11 | 15 | 9 | 40 | 45 | 42 | -5 |
13 | Kayserispor | 35 | 11 | 13 | 11 | 41 | 50 | 41 | -9 |
14 | MKE Ankaragücü | 35 | 8 | 12 | 15 | 43 | 46 | 39 | -3 |
15 | Fatih Karagümrük | 35 | 9 | 16 | 10 | 43 | 45 | 37 | -2 |
16 | Konyaspor | 35 | 8 | 14 | 13 | 34 | 48 | 37 | -14 |
17 | Gaziantep FK | 35 | 9 | 18 | 8 | 40 | 55 | 35 | -15 |
18 | Hatayspor | 35 | 7 | 15 | 13 | 39 | 49 | 34 | -10 |
19 | Pendikspor | 35 | 8 | 18 | 9 | 40 | 71 | 33 | -31 |
20 | İstanbulspor | 35 | 4 | 24 | 7 | 26 | 68 | 16 | -42 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eyüpspor | 33 | 23 | 7 | 3 | 73 | 31 | 72 | +42 |
2 | Göztepe | 33 | 21 | 6 | 6 | 59 | 19 | 69 | +40 |
3 | Sakaryaspor | 33 | 16 | 8 | 9 | 48 | 35 | 57 | +13 |
4 | Bodrumspor | 33 | 15 | 7 | 11 | 42 | 21 | 56 | +21 |
5 | Çorum FK | 33 | 16 | 9 | 8 | 54 | 34 | 56 | +20 |
6 | Kocaelispor | 33 | 16 | 10 | 7 | 48 | 39 | 55 | +9 |
7 | Bandırmaspor | 33 | 13 | 9 | 11 | 49 | 31 | 50 | +18 |
8 | Gençlerbirliği | 33 | 13 | 9 | 11 | 38 | 32 | 50 | +6 |
9 | Boluspor | 33 | 14 | 11 | 8 | 31 | 34 | 50 | -3 |
10 | Erzurumspor FK | 33 | 12 | 10 | 11 | 30 | 30 | 44 | 0 |
11 | Manisa FK | 33 | 9 | 11 | 13 | 40 | 38 | 40 | +2 |
12 | Ümraniyespor | 33 | 11 | 15 | 7 | 38 | 46 | 40 | -8 |
13 | Keçiörengücü | 33 | 10 | 14 | 9 | 33 | 42 | 39 | -9 |
14 | Tuzlaspor | 33 | 9 | 14 | 10 | 34 | 46 | 37 | -12 |
15 | Adanaspor | 33 | 10 | 17 | 6 | 27 | 45 | 36 | -18 |
16 | Şanlıurfaspor | 33 | 8 | 14 | 11 | 30 | 37 | 35 | -7 |
17 | Altay | 33 | 5 | 25 | 3 | 15 | 75 | 9 | -60 |
18 | Giresunspor | 33 | 2 | 27 | 4 | 15 | 69 | 7 | -54 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esenler Erokspor | 36 | 26 | 5 | 5 | 83 | 29 | 83 | +54 |
2 | Van Spor FK | 35 | 24 | 5 | 6 | 63 | 34 | 78 | +29 |
3 | Bucaspor 1928 | 36 | 21 | 5 | 10 | 54 | 25 | 73 | +29 |
4 | 1461 Trabzon FK | 36 | 21 | 6 | 9 | 71 | 39 | 72 | +32 |
5 | Ankaraspor | 36 | 15 | 8 | 13 | 45 | 35 | 58 | +10 |
6 | Yeni Mersin İdman Yurdu | 36 | 16 | 10 | 10 | 50 | 36 | 58 | +14 |
7 | Beyoğlu Yeniçarşıspor | 36 | 15 | 14 | 7 | 47 | 38 | 52 | +9 |
8 | Karacabey Belediye Spor | 36 | 13 | 11 | 12 | 43 | 37 | 51 | +6 |
9 | Ankara Demirspor | 36 | 15 | 16 | 5 | 43 | 46 | 50 | -3 |
10 | Diyarbekir Spor | 36 | 12 | 15 | 9 | 39 | 41 | 45 | -2 |
11 | Kırklarelispor | 36 | 11 | 14 | 11 | 33 | 41 | 44 | -8 |
12 | Altınordu | 36 | 10 | 13 | 13 | 45 | 39 | 43 | +6 |
13 | Hes İlaç Afyonspor | 36 | 10 | 14 | 12 | 25 | 38 | 42 | -13 |
14 | Serik Belediyespor | 36 | 10 | 16 | 10 | 29 | 45 | 40 | -16 |
15 | Nazilli Belediyespor | 36 | 11 | 16 | 9 | 38 | 57 | 39 | -19 |
16 | Zonguldak Kömürspor | 36 | 11 | 17 | 8 | 41 | 57 | 38 | -16 |
17 | Kırşehir Futbol SK | 36 | 5 | 23 | 8 | 38 | 76 | 23 | -38 |
18 | Bursaspor | 35 | 5 | 22 | 8 | 25 | 64 | 20 | -39 |
19 | Adıyaman FK | 36 | 4 | 25 | 7 | 28 | 63 | 19 | -35 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kepezspor FAŞ | 28 | 22 | 2 | 4 | 67 | 18 | 70 | +49 |
2 | Aliağa Futbol A.Ş. | 28 | 19 | 0 | 9 | 60 | 18 | 66 | +42 |
3 | Ayvalıkgücü Belediyespor | 28 | 15 | 6 | 7 | 40 | 25 | 52 | +15 |
4 | 52 Orduspor FK | 28 | 14 | 7 | 7 | 40 | 28 | 49 | +12 |
5 | İnegöl Kafkas GK | 28 | 13 | 7 | 8 | 37 | 30 | 47 | +7 |
6 | Edirnespor | 28 | 13 | 10 | 5 | 45 | 28 | 44 | +17 |
7 | Mardin 1969 Spor | 28 | 12 | 11 | 5 | 40 | 34 | 41 | +6 |
8 | K.Çekmece Sinopspor | 28 | 10 | 10 | 8 | 41 | 31 | 38 | +10 |
9 | Karabük İdmanyurdu Spor | 28 | 10 | 13 | 5 | 27 | 44 | 35 | -17 |
10 | Artvin Hopaspor | 28 | 9 | 12 | 7 | 33 | 29 | 34 | +4 |
11 | Talasgücü Belediyespor | 28 | 10 | 14 | 4 | 34 | 45 | 34 | -11 |
12 | Kırıkkalegücü FK | 28 | 8 | 15 | 5 | 31 | 42 | 29 | -11 |
13 | Gümüşhanespor | 28 | 4 | 14 | 10 | 25 | 49 | 22 | -24 |
14 | Malatya Arguvanspor | 28 | 3 | 21 | 4 | 21 | 57 | 13 | -36 |
15 | Tarsus İdman Yurdu | 28 | 2 | 22 | 4 | 20 | 83 | 10 | -63 |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
12/05/2024 | Adana Demirspor | vs | Gaziantep FK |
12/05/2024 | Alanyaspor | vs | Beşiktaş |
12/05/2024 | Fatih Karagümrük | vs | Galatasaray |
12/05/2024 | Fenerbahçe | vs | Kayserispor |
12/05/2024 | Hatayspor | vs | MKE Ankaragücü |
12/05/2024 | Kasımpaşa | vs | Antalyaspor |
12/05/2024 | Konyaspor | vs | Samsunspor |
12/05/2024 | Pendikspor | vs | Çaykur Rizespor |
12/05/2024 | Sivasspor | vs | Başakşehir FK |
12/05/2024 | Trabzonspor | vs | İstanbulspor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
10/05/2024 | Keçiörengücü | vs | Altay |
10/05/2024 | Giresunspor | vs | Ümraniyespor |
11/05/2024 | Adanaspor | vs | Bandırmaspor |
11/05/2024 | Boluspor | vs | Çorum FK |
11/05/2024 | Erzurumspor FK | vs | Eyüpspor |
11/05/2024 | Göztepe | vs | Bodrum FK |
11/05/2024 | Kocaelispor | vs | Sakaryaspor |
11/05/2024 | Şanlıurfaspor | vs | Manisa FK |
11/05/2024 | Tuzlaspor | vs | Gençlerbirliği |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
04/05/2024 | Altınordu | 3 - 3 | Ankaraspor |
04/05/2024 | Bucaspor 1928 | 3 - 1 | Diyarbekir Spor |
04/05/2024 | Serik Belediyespor | 0 - 6 | Esenler Erokspor |
04/05/2024 | Beyoğlu Yeniçarşıspor | 3 - 1 | Karacabey Belediye Spor |
04/05/2024 | Adıyaman FK | 4 - 1 | Hes İlaç Afyonspor |
04/05/2024 | Ankara Demirspor | 5 - 2 | Yeni Mersin İdman Yurdu |
04/05/2024 | Kırklarelispor | 1 - 3 | Zonguldak Kömürspor |
04/05/2024 | Kırşehir Futbol SK | 4 - 5 | 1461 Trabzon FK |
30/04/2024 | Diyarbekir Spor | 2 - 1 | Bursaspor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
27/04/2024 | Malatya Arguvanspor | 3 - 4 | Talasgücü Belediyespor |
27/04/2024 | Gümüşhanespor | 2 - 4 | Kepezspor FAŞ |
27/04/2024 | Artvin Hopaspor | 0 - 1 | 52 Orduspor FK |
27/04/2024 | Mardin 1969 Spor | 4 - 2 | İnegöl Kafkas GK |
27/04/2024 | Tarsus İdman Yurdu | 1 - 1 | Karabük İdmanyurdu Spor |
27/04/2024 | Ayvalıkgücü Belediyespor | 1 - 0 | Edirnespor |
27/04/2024 | Aliağa Futbol A.Ş. | 6 - 3 | Kırıkkalegücü FK |