Bugun...



TFF 2. Lig Kırmızı Grup 2019-2020 Sezonu İlk Yarı Fikstürü

TFF 2. Lig Kırmızı Grup 2019-2020 Sezonu İlk Yarı Fikstürü

facebook-paylas
Güncelleme: 01-08-2019 20:47:09 Tarih: 30-07-2019 13:12

TFF 2. Lig Kırmızı Grup 2019-2020 Sezonu İlk Yarı Fikstürü

Tff 2. Lig Kırmızı Grup 2019-2020 Sezonu İlk Yarı Fisktürü

 

1.Hafta

Ankara Demirspor   -   Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Bayburt Özel İdare Spor - Birevim Elazığspor

Van Büyükşehir Belediyespor -  Bandırmaspor Baltok

Sakaryaspor A.Ş.    -    Ergene Velimeşe Spor

Eyüpspor    -   Kırşehir Belediye Spor

Etimesgut Belediyespor    -    Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.

Kastamonuspor 1966   -   Tuzlaspor A.Ş.

Sivas Belediye Spor   -     Kardemir Karabükspor

Utaş Uşakspor A.Ş.    -    Kahramanmaraşspor A.Ş.

2.Hafta

Ergene Velimeşe Spor  -    Utaş Uşakspor A.Ş.

Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.   -      Van Büyükşehir Belediyespor

Kırşehir Belediye Spor   -  Kastamonuspor 1966

Bodrum Belediyesi Bodrumspor   -     Sivas Belediye Spor

Tuzlaspor A.Ş.   -   Bayburt Özel İdare Spor

Bandırmaspor Baltok  -    Eyüpspor

Kardemir Karabükspor  -   Etimesgut Belediyespor

Kahramanmaraşspor A.Ş.    -      Ankara Demirspor

Birevim Elazığspor     -       Sakaryaspor A.Ş.

3.Hafta

Birevim Elazığspor           -              Tuzlaspor A.Ş.

Ankara Demirspor          -              Ergene Velimeşe Spor

Bayburt Özel İdare Spor               -              Kırşehir Belediye Spor

Van Büyükşehir Belediyespor   -              Kardemir Karabükspor

Sivas Belediye Spor        -              Kahramanmaraşspor A.Ş.

Kastamonuspor 1966     -              Bandırmaspor Baltok

Etimesgut Belediyespor               -              Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Eyüpspor            -              Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.

Sakaryaspor A.Ş.             -              Utaş Uşakspor A.Ş.

4.Hafta

Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.          -              Kastamonuspor 1966

Bodrum Belediyesi Bodrumspor              -              Van Büyükşehir Belediyespor

Kırşehir Belediye Spor   -              Birevim Elazığspor

Tuzlaspor A.Ş.   -              Sakaryaspor A.Ş.

Bandırmaspor Baltok     -              Bayburt Özel İdare Spor

Kardemir Karabükspor  -              Eyüpspor

Kahramanmaraşspor A.Ş.            -              Etimesgut Belediyespor

Ergene Velimeşe Spor  -              Sivas Belediye Spor

Utaş Uşakspor A.Ş.         -              Ankara Demirspor

5.Hafta

Birevim Elazığspor           -              Bandırmaspor Baltok

Bayburt Özel İdare Spor               -              Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.

Tuzlaspor A.Ş.   -              Kırşehir Belediye Spor

Van Büyükşehir Belediyespor   -              Kahramanmaraşspor A.Ş.

Sivas Belediye Spor        -              Utaş Uşakspor A.Ş.

Sakaryaspor A.Ş.             -              Ankara Demirspor

Eyüpspor            -              Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Etimesgut Belediyespor               -              Ergene Velimeşe Spor

Kastamonuspor 1966     -              Kardemir Karabükspor

6.Hafta

Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.          -              Birevim Elazığspor

Kırşehir Belediye Spor   -              Sakaryaspor A.Ş.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor              -              Kastamonuspor 1966

Bandırmaspor Baltok     -              Tuzlaspor A.Ş.

Kahramanmaraşspor A.Ş.            -              Eyüpspor

Ankara Demirspor          -              Sivas Belediye Spor

Kardemir Karabükspor  -              Bayburt Özel İdare Spor

Utaş Uşakspor A.Ş.         -              Etimesgut Belediyespor

Ergene Velimeşe Spor  -              Van Büyükşehir Belediyespor

7.Hafta

Birevim Elazığspor           -              Kardemir Karabükspor

Bayburt Özel İdare Spor               -              Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Van Büyükşehir Belediyespor   -              Utaş Uşakspor A.Ş.

Tuzlaspor A.Ş.   -              Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.

Kırşehir Belediye Spor   -              Bandırmaspor Baltok

Kastamonuspor 1966     -              Kahramanmaraşspor A.Ş.

Etimesgut Belediyespor               -              Ankara Demirspor

Eyüpspor            -              Ergene Velimeşe Spor

Sakaryaspor A.Ş.             -              Sivas Belediye Spor

8.Hafta

Bodrum Belediyesi Bodrumspor              -              Birevim Elazığspor

Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.          -              Kırşehir Belediye Spor

Sivas Belediye Spor        -              Etimesgut Belediyespor

Bandırmaspor Baltok     -              Sakaryaspor A.Ş.

Kahramanmaraşspor A.Ş.            -              Bayburt Özel İdare Spor

Kardemir Karabükspor  -              Tuzlaspor A.Ş.

Ankara Demirspor          -              Van Büyükşehir Belediyespor

Ergene Velimeşe Spor  -              Kastamonuspor 1966

Utaş Uşakspor A.Ş.         -              Eyüpspor

9.Hafta

Birevim Elazığspor           -              Kahramanmaraşspor A.Ş.

Bandırmaspor Baltok     -              Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.

Bayburt Özel İdare Spor               -              Ergene Velimeşe Spor

Tuzlaspor A.Ş.   -              Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Van Büyükşehir Belediyespor   -              Sivas Belediye Spor

Sakaryaspor A.Ş.             -              Etimesgut Belediyespor

Eyüpspor            -              Ankara Demirspor

Kastamonuspor 1966     -              Utaş Uşakspor A.Ş.

Kırşehir Belediye Spor   -              Kardemir Karabükspor

10.Hafta

Etimesgut Belediyespor               -              Van Büyükşehir Belediyespor

Sivas Belediye Spor        -              Eyüpspor

Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.          -              Sakaryaspor A.Ş.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor              -              Kırşehir Belediye Spor

Kahramanmaraşspor A.Ş.            -              Tuzlaspor A.Ş.

Ankara Demirspor          -              Kastamonuspor 1966

Kardemir Karabükspor  -              Bandırmaspor Baltok

Utaş Uşakspor A.Ş.         -              Bayburt Özel İdare Spor

Ergene Velimeşe Spor  -              Birevim Elazığspor

11.Hafta

Birevim Elazığspor           -              Utaş Uşakspor A.Ş.

Tuzlaspor A.Ş.   -              Ergene Velimeşe Spor

Bandırmaspor Baltok     -              Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Bayburt Özel İdare Spor               -              Ankara Demirspor

Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.          -              Kardemir Karabükspor

Kırşehir Belediye Spor   -              Kahramanmaraşspor A.Ş.

Kastamonuspor 1966     -              Sivas Belediye Spor

Eyüpspor            -              Etimesgut Belediyespor

Sakaryaspor A.Ş.             -              Van Büyükşehir Belediyespor

12.Hafta

Etimesgut Belediyespor               -              Kastamonuspor 1966

Bodrum Belediyesi Bodrumspor              -              Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.

Sivas Belediye Spor        -              Bayburt Özel İdare Spor

Van Büyükşehir Belediyespor   -              Eyüpspor

Kahramanmaraşspor A.Ş.            -              Bandırmaspor Baltok

Kardemir Karabükspor  -              Sakaryaspor A.Ş.

Ankara Demirspor          -              Birevim Elazığspor

Ergene Velimeşe Spor  -              Kırşehir Belediye Spor

Utaş Uşakspor A.Ş.         -              Tuzlaspor A.Ş.

13.Hafta

Kardemir Karabükspor  -              Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Birevim Elazığspor           -              Sivas Belediye Spor

Tuzlaspor A.Ş.   -              Ankara Demirspor

Bayburt Özel İdare Spor               -              Etimesgut Belediyespor

Bandırmaspor Baltok     -              Ergene Velimeşe Spor

Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.          -              Kahramanmaraşspor A.Ş.

Kırşehir Belediye Spor   -              Utaş Uşakspor A.Ş.

Kastamonuspor 1966     -              Van Büyükşehir Belediyespor

Sakaryaspor A.Ş.             -              Eyüpspor

14.Hafta

Eyüpspor            -              Kastamonuspor 1966

Etimesgut Belediyespor               -              Birevim Elazığspor

Bodrum Belediyesi Bodrumspor              -              Sakaryaspor A.Ş.

Sivas Belediye Spor        -              Tuzlaspor A.Ş.

Van Büyükşehir Belediyespor   -              Bayburt Özel İdare Spor

Ankara Demirspor          -              Kırşehir Belediye Spor

Kahramanmaraşspor A.Ş.            -              Kardemir Karabükspor

Utaş Uşakspor A.Ş.         -              Bandırmaspor Baltok

Ergene Velimeşe Spor  -              Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.

15.Hafta

Kardemir Karabükspor  -              Ergene Velimeşe Spor

Birevim Elazığspor           -              Van Büyükşehir Belediyespor

Kahramanmaraşspor A.Ş.            -              Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Tuzlaspor A.Ş.   -              Etimesgut Belediyespor

Bandırmaspor Baltok     -              Ankara Demirspor

Bayburt Özel İdare Spor               -              Eyüpspor

Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.          -              Utaş Uşakspor A.Ş.

Kırşehir Belediye Spor   -              Sivas Belediye Spor

Kastamonuspor 1966     -              Sakaryaspor A.Ş.

16.Hafta

Kastamonuspor 1966     -              Bayburt Özel İdare Spor

Etimesgut Belediyespor               -              Kırşehir Belediye Spor

Eyüpspor            -              Birevim Elazığspor

Sakaryaspor A.Ş.             -              Kahramanmaraşspor A.Ş.

Sivas Belediye Spor        -              Bandırmaspor Baltok

Van Büyükşehir Belediyespor   -              Tuzlaspor A.Ş.

Ankara Demirspor          -              Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.

Ergene Velimeşe Spor  -              Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Utaş Uşakspor A.Ş.         -              Kardemir Karabükspor

17.Hafta

Kardemir Karabükspor  -              Ankara Demirspor

Kahramanmaraşspor A.Ş.            -              Ergene Velimeşe Spor

Birevim Elazığspor           -              Kastamonuspor 1966

Tuzlaspor A.Ş.   -              Eyüpspor

Bayburt Özel İdare Spor               -              Sakaryaspor A.Ş.

Bandırmaspor Baltok     -              Etimesgut Belediyespor

Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.          -              Sivas Belediye Spor

Kırşehir Belediye Spor   -              Van Büyükşehir Belediyespor

Bodrum Belediyesi Bodrumspor              -              Utaş Uşakspor A.Ş.







Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Puan Durumu Ve Fikstür Haberleri

HABER ARA

Utaş Uşakspor - Kahramanmaraşspor maçı nasıl sonuçlanır ?


Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
GAZETEMİZ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HABER ARŞİVİ
nöbetçi eczaneler