Bugun...

05-06 Ekim 2019 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların programı

05-06 Ekim 2019 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların programı
facebook-paylas
 Tarih: 03-10-2019 22:16:32  -   Güncelleme: 04-10-2019 11:43:32

05-06 Ekim 2019 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların programı
Bertizspor Kulübünün Komitemiye vermiş olduğu 30.09.2019 tarihli dilekçelerinde U16 ve U14C Liglerine katılamayacaklarını beyan ettiklerinden dolayı, Bertizspor Kulübünün U16 ve U14C Ligleri programından çıkartılmasına, Bertizspor Kulübü ile U16 ve U14C Liglerinde müsabakası olan kulüplerimizin oynamaksızın hükmen 3-0 galip sayılmalarına karar verildi.
 
 
 05-06 Ekim 2019 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların müsabakaların programı
 
 
1 Batıpark 05.10.2019 14:00 U16 Arsan Sümerspor Kurtuluş 1920 Spor
2 Batıpark 05.10.2019 16:00 U14a Kahramanmaraş Gençlikspor Maraşgücüspor
3 Merkez1 05.10.2019 14:00 U14a Maraşspor Nurhak Belediyespor
4 Merkez1 05.10.2019 16:00 U16 Büyüksırspor Kahramanmaraşspor A.Ş
5 Belediye 05.10.2019 14:00 U14a Aksuspor Uludazspor
6 Belediye 05.10.2019 16:00 U16 Kümbetspor Edelerspor
7 Batıpark 06.10.2019 12:00 U19a Arsan Sümerspor Büyüksırspor
8 Batıpark 06.10.2019 14:00 U19b Maraşspor K.Maraş Bşb Gençlik Ve Spor
9 Batıpark 06.10.2019 16:00 U14b Akçakoyunlu İdman Yurduspor Kurtuluş 1920 Spor
10 Merkez1 06.10.2019 13:00 U19a Onikişubat İdmanyurduspor Ael Spor
11 Merkez1 06.10.2019 15:00 U14b 1905 Kahramansarayspor Türkoğlu Gençlerbirliğispor
12 Belediye 06.10.2019 12:00 U19b As Vefa Ferhuş Karacasuspor
13 Belediye 06.10.2019 14:00 U19a Türkoğlu Bld. Spor Kümbetspor
14 Elbistan 06.10.2019 15:00 Bal Elbistanspor Şanlıurfa Bşbspor
Etiketler

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Futbol Ligleri Haberleri
GAZETEMİZ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  HAVA DURUMU
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
YUKARI YUKARI