bursa escort bayan escort bursa escort bursa bursa eskort bursa elit escort bursa vip escort bursa kızlar
istanbul escort escort istanbul bayan escort mecidiyeköy bayan escort kadıköy bayan escort istanbul beylikdüzü escort
sakarya escortlar kocaeli escort escort bayan bodrum bodrum bayan escort
illegal bahis
porno indir porno hd sex türkçe porno türbanlı porno
Bugun...



07-10 Kasım tarihleri arasında oynanan müsabakaların sonuçları

07-10 Kasım tarihleri arasında oynanan müsabakaların sonuçları, ilk resmi müsabakada cezalı olanlar, Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler

facebook-paylas
Güncelleme: 12-11-2019 10:48:45 Tarih: 04-11-2019 17:03

07-10 Kasım tarihleri arasında oynanan müsabakaların sonuçları

 07-10 Kasım tarihleri arasında oynanan müsabakaların sonuçları,  ilk resmi müsabakada cezalı olanlar, Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler

 

1 BELEDİYE 07.11.2019 19:00 U19B MARAŞSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 5-3

2 BATIPARK 09.11.2019 11:00 U16 MARAŞGÜCÜSPOR BÜYÜKSIRSPOR 3-2

3 BATIPARK 09.11.2019 13:00 U19A KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş AEL SPOR 6-0

4 BATIPARK 09.11.2019 15:00 U19A TÜRKOĞLU BLD. SPOR BÜYÜKSIRSPOR 0-2

5 BELEDİYE 09.11.2019 14:00 U14A NURHAK BELEDİYESPOR MARAŞSPOR Disiplin

6 BELEDİYE 09.11.2019 15:30 U14B TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR 3-2

7 BELEDİYE 09.11.2019 17:00 U19A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR ARSAN SÜMERSPOR 1-3

8 MERKEZ1 09.11.2019 12:00 U16 KURTULUŞ 1920 SPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 2-1

9 MERKEZ1 09.11.2019 14:00 U19B EDELERSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 2-8

10 MERKEZ1 09.11.2019 16:00 U14A ULUDAZSPOR AKSUSPOR 12-2

11 AFŞİN 10.11.2019 13:00 1.AMATÖR B AFŞİN BLD.SPOR ARSAN SÜMERSPOR 3-2

12 ANDIRIN 10.11.2019 13:00 1.AMATÖR B ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR 2-1

13 BATIPARK 10.11.2019 11:00 1.AMATÖR B PAZARCIKSPOR KÜMBETSPOR 5-2

14 BATIPARK 10.11.2019 15:15 1.AMATÖR A ULUDAZSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 2-2

15 BELEDİYE 10.11.2019 12:00 1.AMATÖR B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR BÜYÜKSIRSPOR 3-0

16 BELEDİYE 10.11.2019 14:00 U14B KURTULUŞ 1920 SPOR AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR 2-3

17 BELEDİYE 10.11.2019 16:00 1.AMATÖR A FERHUŞ KARACASUSPOR MARAŞSPOR 1-1

18 DOĞUKENT 10.11.2019 14:00 U16 EDELERSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 1-12

19 MERKEZ1 10.11.2019 11:00 U14A MARAŞGÜCÜSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR 1-5

20 MERKEZ1 10.11.2019 13:00 1.AMATÖR A KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş TÜRKOĞLU BLD. SPOR 2-4

21 MERKEZ1 10.11.2019 15:00 1.AMATÖR B AS VEFA 1905 KAHRAMANSARAYSPOR 0-1

22 PAZARCIK 10.11.2019 13:00 1.AMATÖR A PAZARCIK BLD. AKSUSPOR ÇAĞLAYANCERİTSPOR 1-0

 

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Ceza Tarihi

1 MARAŞGÜCÜSPOR 28 ABDURAHMAN KAYA 1930792 16 İlk Resmi Müsabaka 11.11.2019

2 MARAŞGÜCÜSPOR 11 FERHAT ÇİÇEKLİOĞLU 1927355 16 İlk Resmi Müsabaka 11.11.2019

3 BÜYÜKSIRSPOR 2 ENES TOPUZ 1928759 16 İlk Resmi Müsabaka 11.11.2019

4 MARAŞGÜCÜSPOR 13 BAŞARCAN DENİZ 1940788 16 İlk Resmi Müsabaka 11.11.2019

5 AEL SPOR 1 ENES ŞAHİN 1932491 19 İlk Resmi Müsabaka 11.11.2019

6 TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR 7 OMER FARUK DEMİR 1952387 14 İlk Resmi Müsabaka 11.11.2019

7 AFŞİN BLD.SPOR 13 CUMA ÇETİNKAYA 1931964 1. AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 11.11.2019

8 NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR 2 ONUR AKPİNAR 1900453 1. AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 11.11.2019

9 HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 10 OKTAY AYDEMİR 1915616 1. AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 11.11.2019

10 FERHUŞ KARACASUSPOR 1 VEDAT ALIRAVCI 279411 1. AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 11.11.2019

 

 Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi

1 MARAŞSPOR 9 MUSTAFA KARAKÖSE 1937551 19 Disiplin 11.11.2019

2 EDELERSPOR 1 ABDULBAKİ USTA 1934948 19 Disiplin 11.11.2019

3 AFŞİN BLD.SPOR 15 YUSUF DAL 1933992 1. AMATÖR Disiplin 11.11.2019

4 KÜMBETSPOR 9 MUSTAFA CANBOLAT 294002 1. AMATÖR Disiplin 11.11.2019

5 KÜMBETSPOR 10 YUNUS TÜFENK 293834 1. AMATÖR Disiplin 11.11.2019

6 BÜYÜKSIRSPOR 7 MEHMET AKİF CEYHAN 294463 1. AMATÖR Disiplin 11.11.2019

7 AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR YÖN. KAHRAMAN KOÇ 62988 14 Disiplin 11.11.2019

8 MARAŞGÜCÜSPOR ANT. MEHMET ÇANAK 25430 14 Disiplin 11.11.2019

4- 09.11.2019 tarihinde saat 14.00’te Belediye Sahasında oynanan Nurhak Belediyespor-Maraşspor U14A müsabakasında, Nurhak Belediyespor Kulübünün müsabakanın 2. devresine çıkmamasından dolayı müsabakanın Disiplin Kuruluna sevki;







Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Puan Durumu Haberleri

HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Alanyaspor 7 4 1 2 13 8 14 +5
2 Sivasspor 7 3 1 3 12 7 12 +5
3 Konyaspor 7 3 1 3 10 6 12 +4
4 Fenerbahçe 7 3 2 2 11 7 11 +4
5 Gaziantep FK 6 3 1 2 11 11 11 0
6 Antalyaspor 7 3 2 2 9 9 11 0
7 Yeni Malatyaspor 7 3 3 1 16 10 10 +6
8 Galatasaray 7 2 1 4 6 6 10 0
9 Trabzonspor 6 2 1 3 11 8 9 +3
10 Göztepe 7 2 2 3 6 5 9 +1
11 İstanbul Başakşehir 6 2 2 2 10 8 8 +2
12 Beşiktaş 7 2 3 2 10 12 8 -2
13 Denizlispor 7 2 3 2 6 8 8 -2
14 Çaykur Rizespor 6 2 2 2 5 9 8 -4
15 MKE Ankaragücü 7 2 3 2 6 11 8 -5
16 Kasımpaşa 7 2 4 1 7 11 7 -4
17 Gençlerbirliği 7 0 4 3 6 12 3 -6
18 Kayserispor 7 0 4 3 7 14 3 -7
Takım O G M B A Y P AV
1 Ümraniyespor 7 4 1 2 13 8 14 +5
2 Hatayspor 7 4 1 2 10 5 14 +5
3 Balıkesirspor 7 4 2 1 11 8 13 +3
4 Akhisarspor 7 4 2 1 9 6 13 +3
5 Fatih Karagümrük 7 3 1 3 12 8 12 +4
6 Altay 7 3 1 3 11 9 12 +2
7 Bursaspor 7 4 3 0 11 11 12 0
8 Keçiörengücü 7 2 0 5 5 3 11 +2
9 İstanbulspor 7 2 1 4 12 11 10 +1
10 BB Erzurumspor 7 3 3 1 7 7 10 0
11 Adana Demirspor 7 2 1 4 8 4 10 +4
12 Osmanlıspor FK 7 3 3 1 9 10 10 -1
13 Menemenspor 7 2 4 1 5 11 7 -6
14 Adanaspor 7 1 3 3 10 12 6 -2
15 Altınordu 7 1 4 2 8 9 5 -1
16 Giresunspor 7 1 4 2 6 13 5 -7
17 Boluspor 7 0 5 2 5 11 2 -6
18 Eskişehirspor 7 1 5 1 8 14 2 -6
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa FK 6 5 0 1 20 6 16 +14
2 Samsunspor 6 4 0 2 14 4 14 +10
3 Yeni Çorumspor 6 4 2 0 6 5 12 +1
4 Tarsus İdman Yurdu 6 4 2 0 8 9 12 -1
5 Hekimoğlu Trabzon 6 3 1 2 13 10 11 +3
6 Afjet Afyonspor 6 3 2 1 11 5 10 +6
7 Pendikspor 6 3 2 1 8 6 10 +2
8 Zonguldak Kömürspor 6 3 2 1 6 4 10 +2
9 Kırklarelispor 6 2 1 3 6 8 9 -2
10 Sarıyer 6 2 2 2 3 5 8 -2
11 İnegölspor 6 2 3 1 6 5 7 +1
12 Gümüşhanespor 6 2 3 1 7 9 7 -2
13 Sancaktepe Bld 6 2 4 0 7 7 6 0
14 1922 Konyaspor 6 2 4 0 5 8 6 -3
15 Başkent Akademi FK 6 1 3 2 8 9 5 -1
16 Hacettepe Spor 6 1 4 1 3 14 4 -11
17 Amed Sportif 6 0 3 3 2 7 3 -5
18 Şanlıurfaspor 6 0 5 1 0 12 11 -12
Takım O G M B A Y P AV
1 Artvin Hopaspor 6 4 0 2 10 4 14 +6
2 Karaköprü Belediyespor 6 4 0 2 6 1 14 +5
3 Serik Belediyespor 6 4 1 1 12 6 13 +6
4 24 Erzincanspor 6 3 1 2 9 4 11 +5
5 Çatalcaspor 6 3 1 2 8 5 11 +3
6 Şile Yıldızspor 6 3 2 1 6 4 10 +2
7 Buca FK 6 3 2 1 9 8 10 +1
8 Düzcespor 6 2 2 2 4 4 8 0
9 Kızılcabölükspor 6 2 2 2 8 9 8 -1
10 68 Aksaray Belediyespor 6 2 3 1 5 5 7 0
11 Yeni Orduspor 6 1 1 4 2 3 7 -1
12 Çankaya FK 6 2 3 1 4 6 7 -2
13 Sultanbeyli Bld. 6 1 2 3 4 6 6 -2
14 Yomraspor 6 1 2 3 2 4 6 -2
15 Silivrispor 6 1 3 2 4 5 5 -1
16 Erzin Spor Kulübü 6 1 3 2 3 7 5 -4
17 Tokatspor 6 0 5 1 4 10 1 -6
18 Manisaspor 6 0 4 2 1 10 4 -9
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/10/2019 Galatasaray vs Sivasspor
 19/10/2019 Antalyaspor vs Gençlerbirliği
 19/10/2019 İstanbul Başakşehir vs Göztepe
 19/10/2019 Trabzonspor vs Gaziantep FK
 19/10/2019 MKE Ankaragücü vs Beşiktaş
 20/10/2019 Kayserispor vs Kasımpaşa
 20/10/2019 Alanyaspor vs Çaykur Rizespor
 20/10/2019 Denizlispor vs Fenerbahçe
 21/10/2019 Konyaspor vs Yeni Malatyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/10/2019 Akhisarspor vs Eskişehirspor
 19/10/2019 Hatayspor vs Adana Demirspor
 19/10/2019 Bursaspor vs Ümraniyespor
 19/10/2019 Menemenspor vs BB Erzurumspor
 20/10/2019 Keçiörengücü vs Balıkesirspor
 20/10/2019 Boluspor vs Giresunspor
 20/10/2019 Adanaspor vs İstanbulspor
 20/10/2019 Altınordu vs Altay
 21/10/2019 Fatih Karagümrük vs Osmanlıspor FK
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 09/10/2019 Bayburt Özel İdare Spor vs Bodrumspor
 09/10/2019 Elazığspor vs Kardemir Karabükspor
 09/10/2019 Van Spor vs Uşak Spor
 09/10/2019 Etimesgut Belediyespor vs Ankara Demirspor
 09/10/2019 Kastamonuspor 1966 vs Kahramanmaraşspor
 09/10/2019 Kırşehir Belediyespor vs Bandırmaspor
 09/10/2019 Eyüpspor vs Ergene Velimeşe
 09/10/2019 Tuzlaspor vs Niğde Anadolu FK
 09/10/2019 Sakaryaspor vs Sivas Belediyespor
 13/10/2019 Bandırmaspor - Sakaryaspor Sakaryaspor ligdeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Bandırmaspor yenilmez
 13/10/2019 Bandırmaspor - Sakaryaspor Bandırmaspor ligdeki son 6 maçında hiç kaybetmedi  Bandırmaspor yenilmez
 13/10/2019 Kardemir Karabükspor - Tuzlaspor Kardemir Karabükspor ligdeki son 6 maçını kaybetti  Tuzlaspor kazanır
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 09/10/2019 Karaköprü Belediyespor vs Kızılcabölükspor
 09/10/2019 Yeni Orduspor vs Tokatspor
 09/10/2019 Çankaya FK vs Manisaspor
 09/10/2019 Düzcespor vs Sultanbeyli Bld.
 09/10/2019 Erzin Spor vs 68 Aksaray Belediyespor
 09/10/2019 Serik Belediyespor vs Artvin Hopaspor
 09/10/2019 Silivrispor vs Yomraspor
 09/10/2019 Şile Yıldızspor vs 24 Erzincanspor
 09/10/2019 Buca FK vs Çatalcaspor
 13/10/2019 Tokatspor - Serik Belediyespor Tokatspor ligdeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Serik Belediyespor yenilmez
 13/10/2019 Manisaspor - Erzin Spor Manisaspor ligdeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Erzin Spor yenilmez
 13/10/2019 Manisaspor - Erzin Spor Erzin Spor ligdeki son 5 maçında hiç kazanamadı  Manisaspor yenilmez
HAVA DURUMU
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
YUKARI YUKARI