bursa escort bayan escort bursa escort bursa bursa eskort bursa elit escort bursa vip escort bursa kızlar istanbul escort escort istanbul bayan escort mecidiyeköy bayan escort kadıköy bayan escort istanbul beylikdüzü escort
sakarya escortlar kocaeli escort escort bayan bodrum bodrum bayan escort
illegal bahis
porno indir porno hd sex türkçe porno türbanlı porno
Bugun...



1.Amatör kümede 2 takım Disiplin Kuruluna sevk edildi

1.Amatör kümede 15.hafta sonunda 1.Amatör kümede 2 takım Disiplin Kuruluna sevk edildi kaç sonuçlandı haberimizde

facebook-paylas
Güncelleme: 11-02-2020 13:50:26 Tarih: 11-02-2020 13:23

1.Amatör kümede 2 takım Disiplin Kuruluna sevk edildi

1.Amatör kümede 15.haftasında 09.02.2020 tarihinde saat 12.30’da Doğukent Sahasında oynanmakta olan Kümbetspor-Arsan Sümerspor 1. Amatör B Ligi müsabakasında, müsabakanın 67. Dakikasında Kümbetspor Kulübünün 1-0 üstünlüğü ile devam derken, Arsan Sümerspor Kulübünün  oyuncusu Ahmet Çiftçigil’in müsabaka Hakemine fiziki saldırısı nedeniyle tatil edilen müsabakanın Disiplin Kuruluna sevk edildi.

 

Afşin'de sevk edildi
Ayrıca 05.02.2020 tarihinde Afşin İlçe Stadında oynanan Afşin Belediyespor-Nahırönü Dumlupınarspor 1. Amatör B ligi müsabakası bitiminden sonra Misafir Takım oyuncularının soyunma odasına giderken Evsahibi Takımın taraftarlarının saldırısına uğraması nedeniyle Afşin Belediyespor Kulübünün Gözlemci Raporuna istinaden Disiplin Kuruluna sevk edildi.

 

 

 

1- 05-09 Şubat 2020 tarihleri arasında oynanan müsabakaların sonuçları

 

1 AFŞİN 05.02.2020 13:00 1.AMATÖR B AFŞİN BLD.SPOR NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR 2-1

2 MERKEZ1 07.02.2020 17:00 U13 A MARAŞSPOR BÜYÜKSIRSPOR 8-0

3 BELEDİYE 08.02.2020 10:00 U13 A ARSAN SÜMERSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 0-3

4 BELEDİYE 08.02.2020 11:20 U17 B TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 2-1

5 BELEDİYE 08.02.2020 13:00 U15 A AEL SPOR MARAŞGÜCÜSPOR 4-0

6 BELEDİYE 08.02.2020 14:30 U13 B ULUDAZSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 2-0

7 BELEDİYE 08.02.2020 16:00 U15 A ULUDAZSPOR ARSAN SÜMERSPOR 3-1

8 DOĞUKENT 08.02.2020 10:30 U13 B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 2-3

9 DOĞUKENT 08.02.2020 13:00 U17 B KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş ELBİSTANSPOR 2-1

10 DOĞUKENT 08.02.2020 15:30 U15 B KAHRAMANŞEHİRSPOR AS VEFA 0-4

11 MERKEZ1 08.02.2020 09:30 U13 B AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR ALTINYILDIZSPOR 3-1

12 MERKEZ1 08.02.2020 11:00 U13 B ATC ATLETİC MARAŞSPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR 2-0

13 MERKEZ1 08.02.2020 12:30 U17 A ANADOLU GENÇLİKSPOR NURHAK BELEDİYESPOR 6-1

14 MERKEZ1 08.02.2020 14:20 U17 A KÜMBETSPOR MARAŞSPOR 0-12

15 MERKEZ1 08.02.2020 16:00 U17 B BÜYÜKSIRSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 0-6

16 TÜRKOĞLU 08.02.2020 15:00 U15 A KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR 1-6

17 BELEDİYE 09.02.2020 10:00 U15 B MARAŞSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 0-4

18 BELEDİYE 09.02.2020 11:30 1.AMATÖR A ULUDAZSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 2-0

19 BELEDİYE 09.02.2020 13:30 1.AMATÖR A HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR PAZARCIK BLD. AKSUSPOR 2-1

20 BELEDİYE 09.02.2020 15:30 1.AMATÖR B BÜYÜKSIRSPOR PAZARCIKSPOR 7-0

21 DOĞUKENT 08.02.2020 10:30 U15 B AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 1-7

22 DOĞUKENT 09.02.2020 12:30 1.AMATÖR B KÜMBETSPOR ARSAN SÜMERSPOR DİS

23 DOĞUKENT 09.02.2020 15:30 U17 A EDELERSPOR BERTİZSPOR 8-1

24 MERKEZ1 09.02.2020 10:00 U13 A K.MARAŞ AKSUSPOR K.MARAŞ GENÇLİKSPOR 1-7

25 MERKEZ1 09.02.2020 11:30 KADINLAR 3.LİG ANADOLU GENÇLİKSPOR G.ANTEP KARATAŞSPOR 0-2

26 MERKEZ1 09.02.2020 13:30 1.AMATÖR B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 1-2

27 MERKEZ1 09.02.2020 15:30 1.AMATÖR B NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR AS VEFA 2-3

28 Ç.CERİT 09.02.2020 13:00 1.AMATÖR A ÇAĞLAYANCERİTSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 3-4

29 TÜRKOĞLU 09.02.2020 13:30 1.AMATÖR A TÜRKOĞLU BLD. SPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 7-0

30 ELBİSTAN 09.02.2020 14:00 BAL ELBİSTANSPOR SİVEREK BELEDİYESPOR 1-2

 

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

 

1 NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR 10 MUSTAFA ERDOĞAN 291273 1. AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 05.02.2020

2 KAHRAMANMARAŞSPOR 8 EBUBEKİR DEMİR 1942141 15 İlk Resmi Müsabaka 10.02.2020

3 ARSAN SÜMERSPOR ANT MEHMET AKİF AKSU 16834 1. AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 10.02.2020

 

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi

1 AFŞİN BLD.SPOR 8 CELİL KARATUT 1925061 1. AMATÖR Disiplin 05.02.2020

2 ARSAN SÜMERSPOR 10 HACI ÖKKEŞ ÖZTÜRK 1907842 1. AMATÖR Disiplin 10.02.2020

3 ARSAN SÜMERSPOR 17 AHMET ÇİFTÇİGİL 143874 1. AMATÖR Disiplin 10.02.2020

4 ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 21 UMUT SARIDUMAN 1463910 1. AMATÖR Disiplin 10.02.2020

5 ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 20 ERTUĞRUL ÜSTÜNDAĞ 1462122 1. AMATÖR Disiplin 10.02.2020

6 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 17 İBRAHİM AKGÜL 278558 1. AMATÖR Disiplin 10.02.2020

7 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 6 İLKER DÖNÜK 1917613 1. AMATÖR Disiplin 10.02.2020

8 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 13 AHMET DAĞ 1902123 1. AMATÖR Disiplin 10.02.2020







Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER 1.Amatör Haberleri

GAZETEMİZ

nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
YUKARI YUKARI