izmir escort izmir escort izmir escort escort izmir izmir escort denizli escort mersin escort izmit escort kayseri escort

casino siteleri 1xbet

aksaray haber

Bugun...

2.Lig Beyaz grupta 6.hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı

Merkez Hakem Kurulu, Kahramanmaraşspor'un mücadele ettiği 2.Lig Beyaz grupta 6.hafta maçlarını yönetecek olan hakemleri açıkladı. İşte 6.haftanın hakemleri maçların saatlari ve stadyumları haberimizde
facebook-paylas
 Tarih: 17-10-2020 13:19:15  -   Güncelleme: 17-10-2020 13:29:15

2.Lig Beyaz grupta 6.hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı
Kahramanmaraşspor'un mücadele ettiği 2.Lig Beyaz grupta 6.haftanın maçları 21 Ekim Çarşamba günü oynanacak. Merkez Hakem Kurulu, 2.Lig Beyaz grupta 6.hafta maçlarını yönetecek olan hakemleri açıkladı.
 
 
 
Temsilcimiz  Kahramanmaraşspor'un 2.Lig Beyaz grupta 6.haftanın maçında Hacettepe Spor'a konuk olacağı karşılaşmayı İstanbul bölgesinden Ozan Ergün yönetecek. Ozan Ergün'ün yardımcılıklarını ise Mersin Bölgesinden Hakan Akkaynak ile Yasin Kılıç yapacak. müsabakanın dördüncü hakemi ise İstanbul bölgesinden İlker Yasin Avcı olacak.
 
 
İşte 2.Lig Beyaz grupta 6.haftanın programı va hakemleri
 
21.10.2020 Çarşamba 14:00 Şanlıurfa Gap Stadyumu
Şanlıurfaspor - Hekimoğlu Trabzon
(H) Aytaç Geçgel
(Y) Ahmet Deveci
(Y) Muhammet Munir Dadı
(D) Erdoğan Özkaya
(G) Veli Ünlü
 
 
21.10.2020  Çarşamba 14:00 Uşak 1 Eylül
 
Uşak Spor A.Ş. - Anagold 24erzincanspor
(H) Lütfullah Aslan
(Y) Mehmet Mithat Levent
(Y) İlker Ayten
(D) Sait Tuzcu
 
 
21.10.2020  Çarşamba Etimesgut Belediyesi Atatürk Stadı
 
Hacettepe Spor - Kahramanmaraşspor A.Ş.
(H) Ozan Ergün
(Y) Hakan Akkaynak
(Y) Yasin Kılıç
(D) İlker Yasin Avcı
 
 
21.10.2020 Çarşamba 14:00 Devrek İlçe Stadı
 
Zonguldak Kömürspor A.Ş. - Amed Sportif Faaliyetler
(H) Mehmet Türkmen
(Y) Musa Murat Emre
(Y) Mehmet Saldıraner
(D) Serkan Eryılmaz
 
21.10.2020 Çarşamba 14:00 Gümüşhane Yenişehir
 
Gümüşhanespor - Sancaktepe Futbol Kulübü A.Ş.
(H) Önder Turgay Demirdak
(Y) Fatih Deveci
(Y) Hüseyin Aycan
(D) Berkay Erdemir
(
 
 
21.10.2020  Çarşamba 14:00 Yusuf Ziya Öniş
 Sarıyer -  Ankara Demirspor
(H) Okan Kayataş
(Y) Erdi Abdulmecit Sayar
(Y) Murat Şimşek
(D) Tunç Özdemir
 
 
21.10.2020  Çarşamba 14:00 Mümin Özkasap Spor Tesisleri
Manisa Futbol Kulübü - Ergene Velimeşe Spor
(H) Levent Gümüşdere
(Y) Oğuzhan Yazır
(Y) İlke Akman
(D) Fatih Tokail
 
 
 
21.10.2020 Çarşamba 14:00 Çorum Şehir Stadyumu
 
Çorum Fk - Niğde Anadolu Fk
 
(H) Erdem Mertoğlu
(Y) Hakan Eygü
(Y) Ahmetcan Akkoyun
(D) Bilal Köseoğlu
 
 
 
21.10.2020  Çarşamba 19:00 Kocaeli Stadı
Kocaelispor - İnegölspor
(H) Süleyman Bahadır
(Y) Hasan Cebeci
(Y) Bedirhan Soydemir
(D) Semih Kurt
  Kaynak: marastaspor.com

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER 2.Lig Beyaz Grup Haberleri
GAZETEMİZ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  HAVA DURUMU
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
YUKARI YUKARI