Tweet |
29 Ocak - 05 şubat 2020 tarihleri arasında Kahramanmaraş'ta oynanan maçların sonuçları, Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler, ilk resmi müsabakada cezalı olanlar ve 05-13 Şubat 2020 tarihleri arasında oynanacak olan müsabakaların programı haberimizde
SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 MERKEZ1 29.01.2020 11:00 U19 PLAY-OFF ANADOLU GENÇLİKSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 0-1
2 MERKEZ1 29.01.2020 13:00 U15 B KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş KURTULUŞ 1920 SPOR 3-2
3 MERKEZ1 29.01.2020 15:00 U13 A K.MARAŞ GENÇLİKSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 2-2
4 BELEDİYE 30.01.2020 15:00 U19 PLAY-OFF K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR MARAŞSPOR 0-0
5 BELEDİYE 01.02.2020 11:00 U13 A BÜYÜKSIRSPOR ARSAN SÜMERSPOR 2-5
6 BELEDİYE 01.02.2020 12:30 U15 A ARSAN SÜMERSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 4-2
7 BELEDİYE 01.02.2020 14:00 U13 B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR 5-1
8 BELEDİYE 01.02.2020 15:30 U15 A TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 0-0
9 DOĞUKENT 01.02.2020 12:00 U15 B AS VEFA MARAŞSPOR 0-5
10 DOĞUKENT 01.02.2020 14:00 U13 A PAZARCIKSPOR MARAŞSPOR 1-10
11 DOĞUKENT 01.02.2020 16:00 1.AMATÖR A ANADOLU GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR 2-6
12 MERKEZ1 01.02.2020 11:00 U13 B HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR 2-4
13 MERKEZ1 01.02.2020 12:30 U15 B KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş GÖKSUN BLD SPOR 3-4
14 MERKEZ1 01.02.2020 14:00 U15 A MARAŞGÜCÜSPOR ULUDAZSPOR 8-0
15 MERKEZ1 01.02.2020 15:30 U13 B KURTULUŞ 1920 SPOR ULUDAZSPOR 9-2
16 BELEDİYE 02.02.2020 11:00 U13 A K.MARAŞ GENÇLİKSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 5-0
17 BELEDİYE 02.02.2020 13:00 1.AMATÖR A FERHUŞ KARACASUSPOR ÇAĞLAYANCERİTSPOR 1-3
18 BELEDİYE 02.02.2020 15:00 1.AMATÖR B AS VEFA KÜMBETSPOR 2-2
19 DOĞUKENT 02.02.2020 12:00 U15 B KURTULUŞ 1920 SPOR KAHRAMANŞEHİRSPOR 12-0
20 DOĞUKENT 02.02.2020 14:30 U13 B ALTINYILDIZSPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR 2-1
21 MERKEZ1 02.02.2020 11:00 U13 A KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş K.MARAŞ AKSUSPOR 11-0
22 MERKEZ1 02.02.2020 13:00 1.AMATÖR A KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 2-1
23 MERKEZ1 02.02.2020 15:00 1.AMATÖR B PAZARCIKSPOR NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR 0-1
24 PAZARCIK 02.02.2020 13:00 1.AMATÖR A PAZARCIK BLD. AKSUSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 0-1
25 ANDIRIN 02.02.2020 13:00 1.AMATÖR B ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR BÜYÜKSIRSPOR 3-0
2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;
SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Ceza Tarihi
1 MARAŞSPOR ANT HÜSEYİN ERALP 2529 19 İlk Resmi Müsabaka 30.01.2020
2 MARAŞSPOR ANT LÜTFİHAN TOLU 27866 19 İlk Resmi Müsabaka 30.01.2020
3 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ANT OSMAN KOCA 24841 19 İlk Resmi Müsabaka 30.01.2020
4 MARAŞSPOR ANT MEHMET KOÇ 12662 19 İlk Resmi Müsabaka 30.01.2020
5 HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 12 MEHMET ALİ KARCI 1951507 13 İlk Resmi Müsabaka 03.02.2020
6 KAHRAMANŞEHİRSPOR 1 ALİ DEMİRCAN 1952428 15 İlk Resmi Müsabaka 03.02.2020
3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;
SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi
1 MARAŞSPOR 6 HASAN EKSEN 1497891 19 Disiplin 30.01.2020
4- 2019/2020 Futbol Sezonu U19 Ligi Türkiye Şampiyonasında İlimizi temsil edecek olan Kahramanmaraşspor Kulübünün ve Anadolu Gençlikspor Kulübünün Türkiye Futbol Federasyonuna bildirilmesi;
5- 2019/2020 Futbol Sezonu 2. Amatör Küme Statü ve Fikstürünün onaylanmak üzere Türkiye Futbol Federasyonuna gönderilmesi;
6- Maraşgücüspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 03.02.2020 tarihli dilekçelerinde U13 Ligi A grubundan çekildiğini beyan ettiğinden Maraşgücüspor Kulbünün U13 Ligi A grubu programından çıkarılmasına; Maraşgücüspor Kulbünü ile U13 Ligi A grubu müsabakası olan Kulüplerimizin oynamaksızın hükmen 3-0 galip sayılması;
7- 05-13 Şubat 2020 tarihleri arasında oynanacak olan müsabakaların programı
1 AFŞİN 05.02.2020 13:00 1.AMATÖR B AFŞİN BLD.SPOR NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR
2 MERKEZ1 07.02.2020 17:00 U13 A MARAŞSPOR BÜYÜKSIRSPOR
3 MERKEZ1 08.02.2020 09:30 U13 B AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR ALTINYILDIZSPOR
4 MERKEZ1 08.02.2020 11:00 U13 B ATC ATLETİC MARAŞSPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR
5 MERKEZ1 08.02.2020 12:30 U17 A ANADOLU GENÇLİKSPOR NURHAK BELEDİYESPOR
6 MERKEZ1 08.02.2020 14:20 U17 A KÜMBETSPOR MARAŞSPOR
7 MERKEZ1 08.02.2020 16:00 U17 B BÜYÜKSIRSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
8 BELEDİYE 08.02.2020 10:00 U13 A ARSAN SÜMERSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş
9 BELEDİYE 08.02.2020 11:20 U17 B TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
10 BELEDİYE 08.02.2020 13:00 U15 A AEL SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
11 BELEDİYE 08.02.2020 14:30 U13 B ULUDAZSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR
12 BELEDİYE 08.02.2020 16:00 U15 A ULUDAZSPOR ARSAN SÜMERSPOR
13 DOĞUKENT 08.02.2020 10:30 U15 B AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
14 DOĞUKENT 08.02.2020 13:00 U17 B KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş ELBİSTANSPOR
15 DOĞUKENT 08.02.2020 15:30 U15 B KAHRAMANŞEHİRSPOR AS VEFA
16 TÜRKOĞLU 08.02.2020 15:00 U15 A KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR
17 MERKEZ1 09.02.2020 10:00 U13 A K.MARAŞ AKSUSPOR K.MARAŞ GENÇLİKSPOR
18 MERKEZ1 09.02.2020 11:30 KADINLAR 3.LİG ANADOLU GENÇLİKSPOR G.ANTEP KARATAŞSPOR
19 MERKEZ1 09.02.2020 13:30 1.AMATÖR B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR
20 MERKEZ1 09.02.2020 15:30 1.AMATÖR B NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR AS VEFA
21 BELEDİYE 09.02.2020 10:00 U15 B MARAŞSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş
22 BELEDİYE 09.02.2020 11:30 1.AMATÖR A ULUDAZSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş
23 BELEDİYE 09.02.2020 13:30 1.AMATÖR A HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR PAZARCIK BLD. AKSUSPOR
24 BELEDİYE 09.02.2020 15:30 1.AMATÖR B BÜYÜKSIRSPOR PAZARCIKSPOR
25 DOĞUKENT 09.02.2020 10:30 U13 B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
26 DOĞUKENT 09.02.2020 12:30 1.AMATÖR B KÜMBETSPOR ARSAN SÜMERSPOR
27 DOĞUKENT 09.02.2020 15:30 U17 A EDELERSPOR BERTİZSPOR
28 Ç.CERİT 09.02.2020 13:00 1.AMATÖR A ÇAĞLAYANCERİTSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
29 TÜRKOĞLU 09.02.2020 13:30 1.AMATÖR A TÜRKOĞLU BLD. SPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
30 ELBİSTAN 09.02.2020 14:00 BAL ELBİSTANSPOR SİVEREK BELEDİYESPOR
31 AFŞİN 13.02.2020 13:00 1.AMATÖR B AFŞİN BLD.SPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galatasaray | 23 | 18 | 2 | 3 | 50 | 17 | 57 | +33 |
2 | Fenerbahçe | 23 | 16 | 4 | 3 | 58 | 25 | 51 | +33 |
3 | Beşiktaş | 23 | 12 | 4 | 7 | 40 | 24 | 43 | +16 |
4 | Adana Demirspor | 23 | 11 | 3 | 9 | 44 | 23 | 42 | +21 |
5 | Başakşehir FK | 22 | 12 | 6 | 4 | 32 | 22 | 40 | +10 |
6 | Trabzonspor | 23 | 11 | 7 | 5 | 35 | 31 | 38 | +4 |
7 | Kayserispor | 23 | 11 | 10 | 2 | 36 | 32 | 35 | +4 |
8 | Fatih Karagümrük | 22 | 7 | 7 | 8 | 47 | 43 | 29 | +4 |
9 | Konyaspor | 23 | 6 | 7 | 10 | 24 | 26 | 28 | -2 |
10 | Alanyaspor | 23 | 7 | 9 | 7 | 34 | 41 | 28 | -7 |
11 | Gaziantep FK | 23 | 6 | 10 | 7 | 31 | 33 | 25 | -2 |
12 | Antalyaspor | 23 | 7 | 12 | 4 | 28 | 38 | 25 | -10 |
13 | Kasımpaşa | 23 | 7 | 12 | 4 | 30 | 42 | 25 | -12 |
14 | Sivasspor | 23 | 6 | 11 | 6 | 29 | 35 | 24 | -6 |
15 | Hatayspor | 22 | 6 | 11 | 5 | 19 | 41 | 23 | -22 |
16 | MKE Ankaragücü | 22 | 6 | 12 | 4 | 25 | 35 | 22 | -10 |
17 | Giresunspor | 23 | 5 | 11 | 7 | 21 | 40 | 22 | -19 |
18 | İstanbulspor | 22 | 6 | 13 | 3 | 23 | 45 | 21 | -22 |
19 | Ümraniyespor | 23 | 4 | 13 | 6 | 29 | 42 | 18 | -13 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eyüpspor | 24 | 15 | 4 | 5 | 33 | 17 | 50 | +16 |
2 | Samsunspor | 24 | 13 | 2 | 9 | 40 | 19 | 48 | +21 |
3 | Pendikspor | 24 | 12 | 5 | 7 | 37 | 19 | 43 | +18 |
4 | Keçiörengücü | 24 | 12 | 5 | 7 | 37 | 27 | 43 | +10 |
5 | Bodrumspor | 24 | 12 | 7 | 5 | 37 | 24 | 41 | +13 |
6 | Çaykur Rizespor | 23 | 10 | 3 | 10 | 35 | 18 | 40 | +17 |
7 | Sakaryaspor | 24 | 13 | 10 | 1 | 37 | 33 | 40 | +4 |
8 | Manisa FK | 23 | 9 | 5 | 9 | 31 | 27 | 36 | +4 |
9 | Göztepe | 24 | 10 | 9 | 5 | 23 | 19 | 35 | +4 |
10 | Boluspor | 23 | 9 | 6 | 8 | 27 | 27 | 35 | 0 |
11 | Bandırmaspor | 23 | 9 | 7 | 7 | 34 | 35 | 34 | -1 |
12 | Adanaspor | 24 | 6 | 11 | 7 | 32 | 40 | 25 | -8 |
13 | Tuzlaspor | 24 | 7 | 13 | 4 | 29 | 37 | 25 | -8 |
14 | Altay | 24 | 6 | 10 | 7 | 26 | 30 | 21 | -4 |
15 | Erzurumspor FK | 23 | 5 | 12 | 6 | 23 | 35 | 18 | -12 |
16 | Gençlerbirliği | 24 | 4 | 15 | 5 | 26 | 42 | 17 | -16 |
17 | Denizlispor | 24 | 5 | 14 | 5 | 24 | 41 | 17 | -17 |
18 | Altınordu | 23 | 4 | 14 | 5 | 20 | 38 | 17 | -18 |
19 | Yeni Malatyaspor | 24 | 4 | 13 | 7 | 22 | 45 | 16 | -23 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kocaelispor | 24 | 16 | 2 | 6 | 48 | 22 | 54 | +26 |
2 | Bucaspor 1928 | 24 | 13 | 4 | 7 | 38 | 16 | 46 | +22 |
3 | İskenderunspor A.Ş. | 24 | 13 | 4 | 7 | 33 | 19 | 46 | +14 |
4 | Van Spor FK | 24 | 13 | 4 | 7 | 32 | 18 | 46 | +14 |
5 | Karacabey Belediye Spor | 24 | 12 | 3 | 9 | 33 | 19 | 45 | +14 |
6 | Ankara Demirspor | 24 | 12 | 5 | 7 | 38 | 17 | 43 | +21 |
7 | 1461 Trabzon FK | 24 | 12 | 5 | 7 | 27 | 15 | 43 | +12 |
8 | Zonguldak Kömürspor | 24 | 11 | 9 | 4 | 26 | 27 | 37 | -1 |
9 | Serik Belediyespor | 24 | 9 | 7 | 8 | 33 | 28 | 32 | +5 |
10 | Kırklarelispor | 24 | 7 | 8 | 9 | 22 | 21 | 30 | +1 |
11 | Sarıyer | 24 | 6 | 9 | 9 | 27 | 35 | 27 | -8 |
12 | Fethiyespor | 24 | 7 | 11 | 6 | 25 | 35 | 27 | -10 |
13 | Kırşehir FSK | 24 | 5 | 8 | 11 | 22 | 28 | 26 | -6 |
14 | Etimesgut Belediyespor | 24 | 6 | 10 | 8 | 26 | 34 | 26 | -8 |
15 | Kastamonuspor | 24 | 7 | 12 | 5 | 22 | 30 | 26 | -8 |
16 | Adıyaman FK | 23 | 5 | 10 | 8 | 22 | 28 | 23 | -6 |
17 | Uşak Spor | 24 | 5 | 14 | 5 | 18 | 37 | 20 | -19 |
18 | Diyarbekir Spor | 23 | 2 | 12 | 9 | 18 | 37 | 15 | -19 |
19 | Balıkesirspor | 24 | 4 | 14 | 6 | 17 | 36 | 15 | -19 |
20 | Pazarspor | 24 | 1 | 15 | 8 | 15 | 40 | 11 | -25 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yeni Mersin İY | 22 | 14 | 3 | 5 | 28 | 11 | 47 | +17 |
2 | Karaköprü Belediyespor | 22 | 12 | 5 | 5 | 29 | 16 | 41 | +13 |
3 | 52 Orduspor FK | 22 | 12 | 5 | 5 | 33 | 21 | 41 | +12 |
4 | Karşıyaka | 22 | 11 | 5 | 6 | 28 | 13 | 39 | +15 |
5 | Belediye Kütahyaspor | 22 | 10 | 3 | 9 | 33 | 21 | 39 | +12 |
6 | Belediye Derincespor | 22 | 10 | 4 | 8 | 26 | 21 | 38 | +5 |
7 | Nevşehir Belediyespor | 22 | 10 | 5 | 7 | 32 | 23 | 37 | +9 |
8 | Hacettepe 1945 | 22 | 8 | 8 | 6 | 31 | 28 | 30 | +3 |
9 | Ağrı 1970 Spor | 22 | 7 | 6 | 9 | 19 | 16 | 30 | +3 |
10 | Elazığspor | 22 | 7 | 9 | 6 | 23 | 31 | 27 | -8 |
11 | 1954 Kelkit Bld.Spor | 22 | 5 | 6 | 11 | 18 | 18 | 26 | 0 |
12 | Çatalcaspor | 22 | 7 | 10 | 5 | 26 | 27 | 26 | -1 |
13 | Amasyaspor Futbol Kulübü | 22 | 5 | 10 | 7 | 19 | 30 | 22 | -11 |
14 | 1922 Konyaspor | 22 | 6 | 12 | 4 | 23 | 35 | 22 | -12 |
15 | Edirnespor | 22 | 6 | 14 | 2 | 16 | 31 | 20 | -15 |
16 | Şile Yıldızspor | 22 | 3 | 9 | 10 | 17 | 28 | 19 | -11 |
17 | Yomraspor | 22 | 3 | 12 | 7 | 14 | 25 | 16 | -11 |
18 | Eskişehirspor | 22 | 3 | 13 | 6 | 24 | 44 | 15 | -20 |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
10/03/2023 | Giresunspor | vs | Fatih Karagümrük |
11/03/2023 | Antalyaspor | vs | Kayserispor |
11/03/2023 | Galatasaray | vs | Kasımpaşa |
12/03/2023 | MKE Ankaragücü | vs | Alanyaspor |
12/03/2023 | Trabzonspor | vs | Adana Demirspor |
12/03/2023 | Başakşehir FK | vs | Beşiktaş |
13/03/2023 | İstanbulspor | vs | Sivasspor |
17/03/2023 | Konyaspor | vs | Galatasaray |
18/03/2023 | Kasımpaşa | vs | Ümraniyespor |
12/03/2023 | Kasımpaşa - Trabzonspor | Trabzonspor ligde deplasmandaki son 6 maçında hiç kazanamadı | Kasımpaşa yenilmez |
12/03/2023 | Konyaspor - Antalyaspor | Antalyaspor ligde deplasmandaki son 6 maçında hiç kazanamadı | Konyaspor yenilmez |
12/03/2023 | Fatih Karagümrük - Fenerbahçe | Fatih Karagümrük ligdeki son 8 maçında hiç kaybetmedi | Fatih Karagümrük yenilmez |
12/03/2023 | Beşiktaş - Giresunspor | Giresunspor ligdeki son 8 maçında hiç kazanamadı | Beşiktaş yenilmez |
12/03/2023 | MKE Ankaragücü - Alanyaspor | Alanyaspor ligde deplasmandaki son 10 maçında hiç kazanamadı | MKE Ankaragücü yenilmez |
12/03/2023 | Hatayspor - Konyaspor | Hatayspor ligde evindeki son 7 maçında hiç kaybetmedi | Hatayspor yenilmez |
12/03/2023 | Hatayspor - Konyaspor | Konyaspor ligdeki son 9 maçında hiç kazanamadı | Hatayspor yenilmez |
12/03/2023 | Ümraniyespor - Gaziantep FK | Ümraniyespor ligde evindeki son 5 maçında hiç kazanamadı | Gaziantep FK yenilmez |
12/03/2023 | Trabzonspor - Adana Demirspor | Adana Demirspor ligdeki son 6 maçında hiç kaybetmedi | Adana Demirspor yenilmez |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
11/03/2023 | Tuzlaspor | vs | Boluspor |
11/03/2023 | Göztepe | vs | Pendikspor |
12/03/2023 | Bodrumspor | vs | Çaykur Rizespor |
12/03/2023 | Keçiörengücü | vs | Altınordu |
12/03/2023 | Denizlispor | vs | Erzurumspor FK |
13/03/2023 | Eyüpspor | vs | Altay |
13/03/2023 | Samsunspor | vs | Bandırmaspor |
17/03/2023 | Altınordu | vs | Tuzlaspor |
18/03/2023 | Çaykur Rizespor | vs | Altay |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
11/03/2023 | Balıkesirspor | vs | Kocaelispor |
11/03/2023 | Bucaspor 1928 | vs | Serik Belediyespor |
11/03/2023 | Fethiyespor | vs | Kastamonuspor |
11/03/2023 | Kırklarelispor | vs | Sarıyer |
11/03/2023 | Pazarspor | vs | Ankara Demirspor |
11/03/2023 | Uşak Spor | vs | Kırşehir Futbol Spor Kulübü |
11/03/2023 | Van Spor FK | vs | İskenderunspor A.Ş. |
11/03/2023 | 1461 Trabzon FK | vs | Etimesgut Belediyespor |
15/03/2023 | Balıkesirspor | vs | Kastamonuspor |
15/03/2023 | Bucaspor 1928 | vs | Kocaelispor |
15/03/2023 | Zonguldak Kömürspor - Van Spor FK | Van Spor FK ligdeki son 11 maçında hiç kaybetmedi | Van Spor FK yenilmez |
15/03/2023 | Kırklarelispor - Serik Belediyespor | Serik Belediyespor ligde deplasmandaki son 6 maçında hiç kazanamadı | Kırklarelispor yenilmez |
15/03/2023 | 1461 Trabzon FK - Diyarbekir Spor | Diyarbekir Spor ligde deplasmandaki son 12 maçında hiç kazanamadı | 1461 Trabzon FK yenilmez |
15/03/2023 | Adıyaman FK - İskenderunspor A.Ş. | İskenderunspor A.Ş. ligdeki son 6 maçında hiç kaybetmedi | İskenderunspor A.Ş. yenilmez |
15/03/2023 | Fethiyespor - Karacabey Belediye Spor | Karacabey Belediye Spor ligdeki son 5 maçında hiç kaybetmedi | Karacabey Belediye Spor yenilmez |
15/03/2023 | Pazarspor - Etimesgut Belediyespor | Pazarspor ligdeki son 13 maçında hiç kazanamadı | Etimesgut Belediyespor yenilmez |
15/03/2023 | Balıkesirspor - Kastamonuspor | Balıkesirspor ligdeki son 9 maçında hiç kazanamadı | Kastamonuspor yenilmez |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
11/03/2023 | Hacettepe 1945 | vs | 1954 Kelkit Bld.Spor |
11/03/2023 | Şile Yıldızspor | vs | Yomraspor |
12/03/2023 | Belediye Derincespor | vs | Ağrı 1970 Spor |
12/03/2023 | Belediye Kütahyaspor | vs | Yeni Mersin İdman Yurdu |
12/03/2023 | Edirnespor | vs | Eskişehirspor |
12/03/2023 | Elazığspor | vs | 52 Orduspor FK |
12/03/2023 | Karaköprü Belediyespor | vs | Karşıyaka |
12/03/2023 | Nevşehir Belediyespor | vs | Çatalcaspor |
12/03/2023 | 1922 Konyaspor | vs | Amasyaspor Futbol Kulübü |