Bugun...

3.Lig 1. Grupta 12.Hafta maçlarının programı

2020-2021 sezonunda 3.Lig 1. Grupta 12.Hafta maçları 2 Aralık Çarşamba günü saat 13:00'de oynanacak maçlarla devam edecek. 3.Lig 1. Grupta 12.Hafta maçları yönetecek hakemler açıklandı. Peki 3.Lig 1. Grupta Maçlar ne zaman saat kaçta hangi kanalda?, 3.Lig 1. Grupta hangi maçlar ertelendi? 3.Lig 1. Grupta hangi maçlar misli.com'dan canlı yayınlanacak, sorularının cevabı haberimizde
facebook-paylas
 Tarih: 02-12-2020 11:01:07  -   Güncelleme: 02-12-2020 11:11:07

3.Lig 1. Grupta 12.Hafta maçlarının programı
3.Lig 1. Grupta 12.Hafta maçları 2 Aralık Çarşamba günü saat 13:00'de oynanacak maçlarla devam edecek. 3.Lig 1. Grupta 12.Hafta maçları yönetecek hakemler açıklandı. misli.com bu gruptan 2 maçı yayın listesine aldı.
 
3.Lig 1. Grupta 12.Hafta maçları 2  Aralık çarşamba günü saat 13:00'de başlayacak maçların programı, canlı yayınlacak maçlar ve hakemleri şöyle:
Belediye Derincespor Doğal Çim Stadyumu 
 
Belediye Derince Spor - Antalya Kemerspor
 
(H) Mehmet Türkmen
(Y) Sedat Etik
(Y) Enes Berk Güçlü
(D) Kadir Akpınar
Karşılaşma misli.com'un canlı yayın listesine alınmadı.
 
 
Silivri Stadyumu
 
Arnavutköy Belediyesi Gençlik Ve Spor - Edirne Belediyesi Paş Edirnespor
 
(H) Burak Demirkıran
(Y) Aykut Küçük
(Y) Kadir Kantekin
(D) Mahir Emre Herdem
 
Karşılaşma misli.com'un canlı yayın listesine  alındı.
 
 
Manisa 19 Mayıs  Stadyumu
 
Manisaspor - Fatsa Belediyespor
 
(H) Murat Ercan
(Y) Orhan Timurtaş
(Y) Recep İlker Kor
(D) Birkan Altındaş
 
Karşılaşma misli.com'un canlı yayın listesine  alınmadı.
 
Yeni Buca Stadı 
Bucaspor 1928 - Çankaya Futbol Kulübü
 
(H) Enes Kanpara
(Y) Mutlu Çiğdem
(Y) Hakan Dursun
(D) Zeynep İrem Sengir
Karşılaşma misli.com'un canlı yayın listesine  alınmadı.
 
Alemdağ Stadyumu 
1877 Alemdağ Spor - Malatya Yeşilyurt Belediyespor
 
(H) Sinan Özcan
(Y) Ertan Demirci
(Y) Miraç Berk Kölemen
(D) Ertuğrul Yılmaz
Karşılaşma misli.com'un canlı yayın listesine  alınmadı.
 
Hopa İlçe  Stadyumu 
 
Artvin Hopaspor - Kızılcabölükspor
(H) Burak Yücetağ
(Y) Mehmet Öcal
(Y) Ahmet Fındık
(D) Hasan Kılıçarslan
Karşılaşma misli.com'un canlı yayın listesine  alınmadı. 
 
Diyarbakır Stadyumu 
 
Diyarbekir Spor A.Ş. - Ofspor A.Ş.
(H) Taner Tuncer
(Y) Vural Gül
(Y) Çağlar Mehmet Uludağ
(D) Eren Celal Kuzaytepe
 
Karşılaşma misli.com'un canlı yayın listesine  alındı.
 
Payas İlçe Stadı
Payasspor - Nevşehir Belediye Spor
(H) Sinan Dereci
(Y) Akın Karabacak
(Y) Volkan Kaan Topal
(D) Yasin Kalcıoğlu
 
Karşılaşma misli.com'un canlı yayın listesine  alınmadı.
 
 

Peki Misli.com'dan maçları nasıl izlerim sorusunun cevabı ise şöyle 
Misli.com uygulamasını Google Play'den cihazınıza yükleyerek 2.Lig ve 3.Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra üye kaydınızı yapmalısınız. Üye kaydınız varsa  kullanıcı girişi yaparak izleyebilirsiniz.  www.misli.com/iddaa-canli-mac-izle  adresinde takımınızın maçının üzerine tıklayarak maçı izleyebilirsiniz.

 

Maçları canlı nasıl izlerim sorusunun detayları ise videoda,

 

  Kaynak: marastaspor.com

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER 3.Lig Haberleri
GAZETEMİZ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  HAVA DURUMU
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
YUKARI YUKARI