Bugun...

3.Lig 2. Grupta 12.Hafta maçlarının programı

2020-2021 sezonunda 3.Lig 2. Grupta 12.Hafta maçları 2 Aralık Çarşamba günü saat 13:00'de oynanacak maçlarla devam edecek. 3.Lig 2. Grupta 12.Hafta maçları yönetecek hakemler açıklandı. Peki 3.Lig 2. Grupta Maçlar ne zaman saat kaçta hangi kanalda?, 3.Lig 2. Grupta hangi maçlar ertelendi? 3.Lig 2. Grupta hangi maçlar misli.com'dan canlı yayınlanacak, sorularının cevabı haberimizde
facebook-paylas
 Tarih: 02-12-2020 11:23:12  -   Güncelleme: 02-12-2020 11:33:12

3.Lig 2. Grupta 12.Hafta maçlarının programı
3.Lig 2. Grupta 12.Hafta maçları 2 Aralık Çarşamba günü saat 13:00'de oynanacak maçlarla devam edecek. 3.Lig 2. Grupta 12.Hafta maçları yönetecek hakemler açıklandı. misli.com bu gruptan 1 maçı yayın listesine aldı.
 
3.Lig 2. Grupta 12.Hafta maçları 2  Aralık çarşamba günü saat 13:00'de başlayacak maçların programı, canlı yayınlacak maçlar ve hakemleri şöyle:
Namık Kemal Stadı
 
Tekirdağspor - Ağrı 1970 Spor
(H) Hakan Basık
(Y) Aydın Karsavuran
(Y) Emir Kılıçarslan
(D) Betül Baykan
 
Karşılaşma Misli.Com'un Canlı Yayın Listesine Alınmadı.
 
 
Kemal Kaynaş Stadyumu
 
Karaman Belediyespor - Tokatspor A.Ş.
(H) Sercan Karaca
(Y) Recep Gündüz
(Y) Yunus Çiftçi
(D) Murat Doğan
 
Karşılaşma Misli.Com'un Canlı Yayın Listesine  Alınmadı.
 
 
Tepecik Şenol Güneş Stadı
 
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. - Halide Edip Adıvarspor
 
(H) Tolga Akbaba
(Y) Önder Çalış
(Y) Anıl Küçükkaraca
(D) Fatih Ok
 
Karşılaşma Misli.Com'un Canlı Yayın Listesine  Alınmadı.
 
Yomra İlçe Stadı
Yomra Spor - Belediye Kütahyaspor
(H) Alper Oran
(Y) Mustafa Güçer
(Y) Yahya Kemal Yurtbilir
(D) İbrahim Güner
Karşılaşma Misli.Com'un Canlı Yayın Listesine  Alınmadı.
 
Fethiye İlçe Stadyumu 
Fethiyespor - İskenderun Futbol Kulübü
(H) Süleyman Soyutürk
(Y) Onur Tanrıverdi
(Y) Emin Barlas
(D) Emre Küçük
Karşılaşma Misli.Com'un Canlı Yayın Listesine  Alındı.
 
Ceyhan İlçe Stadı
Ceyhan Spor - Mardin Fosfat Spor
(H) Şahin Berker
(Y) Hakan Eygü
(Y) Erdem Tanış
(D) Murat Demir
Karşılaşma Misli.Com'un Canlı Yayın Listesine  Alınmadı. 
 
Darıca İlçe Stadyumu 
 
Darıca Gençlerbirliği A.Ş. - Nazilli Belediyespor
(H) Necati Selçuk Şahin
(Y) Serdar Osman Akarsu
(Y) Mehmet Dura
(D) Tuncay Sağlam
Karşılaşma Misli.Com'un Canlı Yayın Listesine  Alınmadı.
 
Yozgat Bozok Stadı
 
Yozgatspor 1959 Fk - Çengelköy Futbol Yatırımları A.Ş. (H) Bayram Başkan
(Y) Yakup Erdoğan
(Y) Volkan Boz
(D) Mehmet Yetkin
 
 
Karşılaşma misli.com'un canlı yayın listesine  alınmadı.
 
 
Peki Misli.com'dan maçları nasıl izlerim sorusunun cevabı ise şöyle 
Misli.com uygulamasını Google Play'den cihazınıza yükleyerek 2.Lig ve 3.Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra üye kaydınızı yapmalısınız. Üye kaydınız varsa  kullanıcı girişi yaparak izleyebilirsiniz.  www.misli.com/iddaa-canli-mac-izle  adresinde takımınızın maçının üzerine tıklayarak maçı izleyebilirsiniz.
 
 
 
Maçları canlı nasıl izlerim sorusunun detayları ise videoda,
 
 
 
 
  Kaynak: marastaspor.com

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER 3.Lig Haberleri
GAZETEMİZ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  HAVA DURUMU
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
YUKARI YUKARI