Bugun...

3.Lig 3. Grupta 12.Hafta maçlarının programı

2020-2021 sezonunda 3.Lig 3. Grupta 12.Hafta maçları 2 Aralık Çarşamba günü saat 13:00'de oynanacak maçlarla devam edecek. 3.Lig 3. Grupta 12.Hafta maçları yönetecek hakemler açıklandı. Peki 3.Lig 3. Grupta Maçlar ne zaman saat kaçta hangi kanalda?, 3.Lig 3. Grupta hangi maçlar ertelendi? 3.Lig 3. Grupta hangi maçlar misli.com'dan canlı yayınlanacak, sorularının cevabı haberimizde
facebook-paylas
 Tarih: 02-12-2020 11:39:41  -   Güncelleme: 02-12-2020 11:43:41

3.Lig 3. Grupta 12.Hafta maçlarının programı
3.Lig 3. Grupta 12.Hafta maçları 2 Aralık Çarşamba günü saat 13:00'de oynanacak maçlarla devam edecek. 3.Lig 3. Grupta 12.Hafta maçları yönetecek hakemler açıklandı. misli.com bu gruptan 1 maçı yayın listesine aldı.
 
3.Lig 3. Grupta 12.Hafta maçları 2  Aralık çarşamba günü saat 13:00'de başlayacak maçların programı, canlı yayınlacak maçlar ve hakemleri şöyle:
Şile Stadı
 
Şile Yıldızspor - Çarşambaspor
(H) Lütfullah Aslan
(Y) İlker Ayten
(Y) Samet Kaya
(D) Enes Ahi
 
Karşılaşma Misli.Com'un Canlı Yayın Listesine Alınmadı.
 
 
Çubuk İlçe Stadyumu
Altındağ Spor - Arhavi Spor
(H) Enver Aydın
(Y) Murat Şimşek
(Y) Melih Tan
(D) Habibe Kılıç
 
Karşılaşma Misli.Com'un Canlı Yayın Listesine  Alınmadı.
 
 
7 Ocak Stadı
 
Osmaniyespor Futbol Kulübü - Çatalcaspor
 
(H) Feridun Daldaş
(Y) İbrahim Ethem Potuk
(Y) Denizcan Şahin
(D) Emre Bulut
 
Karşılaşma Misli.Com'un Canlı Yayın Listesine  Alınmadı.
 
Erbaa İlçe  Stadı
Erbaaspor - Cizre Spor
(H) Ozan Ergün
(Y) Ozan Burak Akduman
(Y) Cemal Can Çakır
(D) Bedirhan Yiğitbaş
Karşılaşma Misli.Com'un Canlı Yayın Listesine  Alınmadı.
 
Isparta Atatürk Stadı
Isparta 32 Spor - Yalovaspor
(H) Tarık Güldal
(Y) Yunus Yıldız
(Y) Abdulkadir Anıl Yılmaz
(D) Hamza Pehlivan
Karşılaşma Misli.Com'un Canlı Yayın Listesine  Alınmadı.
 
Vefa Stadı 
 
Esenler Erokspor - Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü
(H) Adem Sarıtaş
(Y) Sinan Günaydın
(Y) Furkan Ulu
(D) Oğuzhan Keçeci
Karşılaşma Misli.Com'un Canlı Yayın Listesine  Alınmadı. 
 
Batman Yeni Şehir Stadı 
Batman Petrol Spor A.Ş. - Karşıyaka
(H) Tunç Özdemir
(Y) İlke Akman
(Y) Enes Seymen
(D) İlayda Nihal Çetiner 
Karşılaşma Misli.Com'un Canlı Yayın Listesine  Alındı.
 
Mersin Stadyumu
 
İçel İdmanyurdu Spor Kulübü - Somaspor
(H) Erdem Mertoğlu
(Y) Ahmetcan Akkoyun
(Y) Coşkun Yalçın
(D) Cantürk Kılıç
 
 
 
Karşılaşma misli.com'un canlı yayın listesine  alınmadı.
 
 
Peki Misli.com'dan maçları nasıl izlerim sorusunun cevabı ise şöyle 
Misli.com uygulamasını Google Play'den cihazınıza yükleyerek 2.Lig ve 3.Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra üye kaydınızı yapmalısınız. Üye kaydınız varsa  kullanıcı girişi yaparak izleyebilirsiniz.  www.misli.com/iddaa-canli-mac-izle  adresinde takımınızın maçının üzerine tıklayarak maçı izleyebilirsiniz.
 
 
 
Maçları canlı nasıl izlerim sorusunun detayları ise videoda,
 
 
 
 
Etiketler
  Kaynak: marastaspor.com

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER 3.Lig Haberleri
GAZETEMİZ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  HAVA DURUMU
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
YUKARI YUKARI