Bugun...

Başkan Dursun Aydın Özbek, Kahramanmaraş’ta iftar programına katıldı

Galatasaray Başkanı Dursun Aydın Özbek ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Kahramanmaraş’ta iftar programına katıldı
facebook-paylas
 Tarih: 30-03-2024 02:42:31  -   Güncelleme: 19-04-2024 21:00:31

Başkan Dursun Aydın Özbek, Kahramanmaraş’ta iftar programına katıldı

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ve Yönetim Kurulu üyeleri , Galatasaray kulübümüzün Nef Vakfı ile Kahramanmaraş’ta inşa ettiği ve Ramazan ayı boyunca iftar verilen konteyner kenti, bağışçılarla birlikte ziyaret ederek depremzede vatandaşlarımızla iftar programına katıldı.

Galatasaray Kulübü , “Bu Destek Hiç Bitmeyecek” sloganıyla kurulan yaklaşık 3 bin kişinin yaşadığı Galatasaray Spor Kulübü & Nef Vakfı AFAD Yaşam Alanı’ndaki konteyner kentte iftar organizasyonu düzenledi.

İftar organizasyonu için Kahramanmaraş’a giden Başkan Dursun Aydın Özbek, İkinci Başkan Metin Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ilk olarak Kahramanmaraş çarşıda esnaf ziyareti yaptı.

Başkan Dursun Aydın Özbek ve beraberindeki heyet, ardından iftar organizasyonu için Galatasaray Spor Kulübü & Nef Vakfı AFAD Yaşam Alanı’na gitti. Başkan Özbek, iftar öncesinde depremzede vatandaşlarımızın evlerini de ziyaret etti.

slot kazanma taktikleri

Başkan Dursun Aydın Özbek, İkinci Başkan Metin Öztürk ve Başkan Yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu, Galatasaray Televizyonu Youtube kanalına açıklamalarda bulundu.

Başkanımız Dursun Aydın Özbek, şunları söyledi:

“Kahramanmaraş’ta izlerimiz var. Deprem sonrası burada faaliyetimiz oldu. Konteyner kent yaptık şimdi kalıcı konut yapıyoruz. Kahramanmaraş insanı başka. Çok büyük ilgi gösteriyorlar, burada bir sevgi seli var. Dolayısıyla ben de onların elini sıkıyorum, onlara sarılıyorum. Onların da bu acıyı unutmaları için mümkün olan her türlü desteği vereceğiz. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum, ailelerine sabır diliyorum. Allah bir daha böyle acı yaşatmasın.”

İkinci Başkan Metin Öztürk’ün açıklamaları ise şu şekilde:

“Birlikte 1905’in özü bu destek. Deprem dönemi herkesin hassasiyetinin daha yüksek oluyor. Daha sonra doğal olarak insanların kendi yoğunlukları gündeme geliyor. Başkanımızın liderliğinde Birlikte 1905 “Bu destek hiç bitmeyecek” diyerek buraya kadar getirdik Nef Vakfı ile beraber. Galatasaray’ın eli hep burada. Galatasaray sadece bir spor kulübü değil aynı zamanda üyeleri, sporcuları, taraftarları ile beraber Sivil Toplum Kuruluşu olduğunu da gösterdi. Ramazan kutsal bir aydır. Buradaki dostlarımızla beraber iftar yapacağız. Umarım en kısa zamanda kalıcı konutlar da faaliyete geçer.”

Başkan Yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu da şunları söyledi:

“1 seneden fazla oldu. Her zaman ikinci bölgemiz burası. Fırsat buldukça her fırsatta geliyoruz. Ramazan ayında da buradayız. Bu yarayı hiç unutmayacağız.”

Ziyaretlerin ardından Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri depremzede vatandaşlarımızla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Organizasyon toplu fotoğraf çekiminin ardından sona ererken Başkan Dursun Aydın Özbek ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Galatasaray Spor Kulübü & Nef Vakfı AFAD Yaşam Alanı’ndan tezahüratlarla uğurlandı.

Etiketler
  Kaynak: marastasporgazetesi.com

  DİĞER Futbol Haberleri
  HABER ARA
GAZETEMİZ
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI YUKARI