2021/2022 Futbol Sezonu U12 Miniminikler Ligi Müsabakalarının fikstür çekimi, 22 Kulübümün katılımı ile ASKF Mehmet Bağrıaçık Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Kahramanmaraş U12 Miniminikler Ligi Müsabakaları 3 Grup halinde tek devreli lig usulüne göre oynatılacak. Play-off müsabakaları ise, gruplarında ilk 2 sırayı alan toplam 6 Kulübün katılımı ile yine tek devreli lig usulüne göre oynatılacak olup, Müsabakalar 11 Haziran 2022 tarihinde başlatılacak.
U12 A Grubu
1. Hafta
Kurtuluş 1920 Spor Maraşspor
Pazarcık Kartalkayaspor Etem Tambayspor
As Vefa Kurtuluş Futbolspor
Kahramanmaraşspor A.Ş 1962 Kartalspor
2. Hafta
Etem Tambayspor As Vefa
Maraşspor Pazarcık Kartalkayaspor
Kurtuluş Futbolspor Kahramanmaraşspor A.Ş
1962 Kartalspor Kurtuluş 1920 Spor
3. Hafta
Pazarcık Kartalkayaspor Kurtuluş 1920 Spor
As Vefa Maraşspor
Kahramanmaraşspor A.Ş Etem Tambayspor
Kurtuluş Futbolspor 1962 Kartalspor
4. Hafta
Etem Tambayspor Kurtuluş Futbolspor
Maraşspor Kahramanmaraşspor A.Ş
Kurtuluş 1920 Spor As Vefa
1962 Kartalspor Pazarcık Kartalkayaspor
5. Hafta
As Vefa Pazarcık Kartalkayaspor
Kahramanmaraşspor A.Ş Kurtuluş 1920 Spor
Kurtuluş Futbolspor Maraşspor
1962 Kartalspor Etem Tambayspor
6. Hafta
Maraşspor Etem Tambayspor
Kurtuluş 1920 Spor Kurtuluş Futbolspor
Pazarcık Kartalkayaspor Kahramanmaraşspor A.Ş
As Vefa 1962 Kartalspor
7. Hafta
Etem Tambayspor Kurtuluş 1920 Spor
Kahramanmaraşspor A.Ş As Vefa
Kurtuluş Futbolspor Pazarcık Kartalkayaspor
1962 Kartalspor Maraşspor
U12 B Grubu
1. Hafta Saha Saat
Uludazspor Mağralı Fidanspor
Büyüksırspor Kızılseki Gençlikspor
Akçakoyunlu İdmanyurduspor K.Maraş Gençlikspor
Nahırönü Dumlupınarspor Bay
2. Hafta
Nahırönü Dumlupınarspor Büyüksırspor
K.Maraş Gençlikspor Uludazspor
Kızılseki Gençlikspor Akçakoyunlu İdmanyurduspor
Mağralı Fidanspor Bay
3. Hafta
Mağralı Fidanspor K.Maraş Gençlikspor
Akçakoyunlu İdmanyurduspor Nahırönü Dumlupınarspor
Uludazspor Kızılseki Gençlikspor
Büyüksırspor Bay
4. Hafta
Büyüksırspor Akçakoyunlu İdmanyurduspor
Kızılseki Gençlikspor Mağralı Fidanspor
Nahırönü Dumlupınarspor Uludazspor
K.Maraş Gençlikspor Bay
5. Hafta
K.Maraş Gençlikspor Kızılseki Gençlikspor
Uludazspor Büyüksırspor
Mağralı Fidanspor Nahırönü Dumlupınarspor
Akçakoyunlu İdmanyurduspor Bay
6. Hafta
Akçakoyunlu İdmanyurduspor Uludazspor
Nahırönü Dumlupınarspor K.Maraş Gençlikspor
Büyüksırspor Mağralı Fidanspor
Kızılseki Gençlikspor Bay
7. Hafta
Kızılseki Gençlikspor Nahırönü Dumlupınarspor
Mağralı Fidanspor Akçakoyunlu İdmanyurduspor
K.Maraş Gençlikspor Büyüksırspor
Uludazspor Bay
U12 C Grubu
1. Hafta
Türkoğlu Gençlerbirliğispor Kartalgücüspor
Onikişubat İdmanyurduspor Helete Demirspor
Necip Fazılspor Arsan Sümerspor
Atc Atletic Maraşspor Bay
2. Hafta
Atc Atletic Maraşspor Onikişubat İdmanyurduspor
Arsan Sümerspor Türkoğlu Gençlerbirliğispor
Helete Demirspor Necip Fazılspor
Kartalgücüspor Bay
3. Hafta
Kartalgücüspor Arsan Sümerspor
Necip Fazılspor Atc Atletic Maraşspor
Türkoğlu Gençlerbirliğispor Helete Demirspor
Onikişubat İdmanyurduspor Bay
4. Hafta
Onikişubat İdmanyurduspor Necip Fazılspor
Helete Demirspor Kartalgücüspor
Atc Atletic Maraşspor Türkoğlu Gençlerbirliğispor
Arsan Sümerspor Bay
5. Hafta
Arsan Sümerspor Helete Demirspor
Türkoğlu Gençlerbirliğispor Onikişubat İdmanyurduspor
Kartalgücüspor Atc Atletic Maraşspor
Necip Fazılspor Bay
6. Hafta
Necip Fazılspor Türkoğlu Gençlerbirliğispor
Atc Atletic Maraşspor Arsan Sümerspor
Onikişubat İdmanyurduspor Kartalgücüspor
Helete Demirspor Bay
7. Hafta Saha Saat
Helete Demirspor Atc Atletic Maraşspor
Kartalgücüspor Necip Fazılspor
Arsan Sümerspor Onikişubat İdmanyurduspor
Türkoğlu Gençlerbirliğispor Bay