2.Lig Beyaz grupta 10.Hafta Çorum Şehir Stadyumunda oynanacak olan Çorum Fk - Amed Sportif Faaliyetler karşılaşması ve Afjet Afyonspor - Ankara Demirspor müsabakası vaka sayısının fazla olması nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.
2.Lig Beyaz grupta 10.Hafta maçında Çorum Şehir Stadyumunda 14 Kasım Cumartesi saat 13:00'de başlaması gereken Çorum Fk - Amed Sportif Faaliyetler müsabakası Çorum FK'da oyuncu ve teknik ekibinde Coronavirüs'lu vaka sayısı fazla olmasından dolayı ileri bir tarihe ertelendi.
Afjet Afyonspor - Ankara Demirspor
2.Lig Beyaz grupta 10.Hafta maçında Zafer Stadı 14 Kasım Cumartesi saat 13:00'de başlaması gereken Afjet Afyonspor - Ankara Demirspor müsabakası Çorum FK'da oyuncu ve teknik ekibinde Coronavirüs'lu vaka sayısı fazla olmasından dolayı ileri bir tarihe ertelendi.
misli.com'un maçları yayın listesine henüz alıp almadığı Karşılaşmaların programları şöyle:
Misli.com 2. Lig - Grup Beyaz - 10.Hafta
14.11.2020 Cumartesi 13:00 Mümin Özkasap Spor Tesisleri
Manisa Futbol Kulübü - Kahramanmaraşspor
(H) Alper Akarsu
(Y) Aykut Küçük
(Y) Serdar Osman Akarsu
(D) Gürcan Hasova
14.11.2020 Cumartesi 13:00 Kocaeli Stadı
Kocaelispor - Sancaktepe Futbol Kulübü
(H) Erdem Temel
(Y) Muhammet Ali Doğan
(Y) Oğuz Akyüz
(D) Fatih Tokail
14.11.2020 Cumartesi 13:00 İnegöl İlçe Stadı
İnegölspor - Ergene Velimeşe Spor
(H) Batuhan Kolak
(Y) Serdar Soydan
(Y) Serhat Sağır
(D) Mustafa Aydın
14.11.2020 Cumartesi 13:00 Etimesgut Belediyesi Atatürk Stadı
Hacettepe Spor - Uşak Spor A.Ş.
(H) Tunç Özdemir
(Y) Nurettin Taşkesen
(Y) Oğuzhan Yiğit Karpuz
(D) Semih Kurt
14.11.2020 Cumartesi 13:00 Devrek İlçe Stadı
Zonguldak Kömürspor - Şanlıurfaspor
(H) Tarık Güldal
(Y) Abdulkadir Döner
(Y) Şeyhmus Baysal
(D) Doğukan Yıldırım
14.11.2020 Cumartesi 13:00 Gümüşhane Yenişehir
Gümüşhanespor - Hekimoğlu Trabzon
(H) Ozan Ergün
(Y) Fetdah Yiğit
(Y) Murat Güçlü
(D) Aykut Sergin
14.11.2020 Cumartesi 13:00 Yusuf Ziya Öniş
Sarıyer - Anagold 24erzincanspor
(H) Burak Yücetağ
(Y) Aydın Karsavuran
(Y) Çağlar Mehmet Uludağ
(D) Ramazan Haymana
14.11.2020 Cumartesi 13:00 Zafer Stadı
Afjet Afyonspor - Ankara Demirspor
(Ertelendi)
14.11.2020 Cumartesi 13:00 Çorum Şehir Stadyumu
Çorum Fk - Amed Sportif Faaliyetler (Ertelendi)