bursa escort bayan escort bursa escort bursa bursa eskort bursa elit escort bursa vip escort bursa kızlar istanbul escort escort istanbul bayan escort mecidiyeköy bayan escort kadıköy bayan escort istanbul beylikdüzü escort
sakarya escortlar kocaeli escort escort bayan bodrum bodrum bayan escort
illegal bahis
porno indir porno hd sex türkçe porno türbanlı porno
Bugun...



TFF 2. Lig Kırmızı Grup 2019-2020 Sezonu İlk Yarı Fikstürü

TFF 2. Lig Kırmızı Grup 2019-2020 Sezonu İlk Yarı Fikstürü

facebook-paylas
Güncelleme: 01-08-2019 20:47:09 Tarih: 30-07-2019 13:12

TFF 2. Lig Kırmızı Grup 2019-2020 Sezonu İlk Yarı Fikstürü

Tff 2. Lig Kırmızı Grup 2019-2020 Sezonu İlk Yarı Fisktürü

 

1.Hafta

Ankara Demirspor   -   Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Bayburt Özel İdare Spor - Birevim Elazığspor

Van Büyükşehir Belediyespor -  Bandırmaspor Baltok

Sakaryaspor A.Ş.    -    Ergene Velimeşe Spor

Eyüpspor    -   Kırşehir Belediye Spor

Etimesgut Belediyespor    -    Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.

Kastamonuspor 1966   -   Tuzlaspor A.Ş.

Sivas Belediye Spor   -     Kardemir Karabükspor

Utaş Uşakspor A.Ş.    -    Kahramanmaraşspor A.Ş.

2.Hafta

Ergene Velimeşe Spor  -    Utaş Uşakspor A.Ş.

Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.   -      Van Büyükşehir Belediyespor

Kırşehir Belediye Spor   -  Kastamonuspor 1966

Bodrum Belediyesi Bodrumspor   -     Sivas Belediye Spor

Tuzlaspor A.Ş.   -   Bayburt Özel İdare Spor

Bandırmaspor Baltok  -    Eyüpspor

Kardemir Karabükspor  -   Etimesgut Belediyespor

Kahramanmaraşspor A.Ş.    -      Ankara Demirspor

Birevim Elazığspor     -       Sakaryaspor A.Ş.

3.Hafta

Birevim Elazığspor           -              Tuzlaspor A.Ş.

Ankara Demirspor          -              Ergene Velimeşe Spor

Bayburt Özel İdare Spor               -              Kırşehir Belediye Spor

Van Büyükşehir Belediyespor   -              Kardemir Karabükspor

Sivas Belediye Spor        -              Kahramanmaraşspor A.Ş.

Kastamonuspor 1966     -              Bandırmaspor Baltok

Etimesgut Belediyespor               -              Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Eyüpspor            -              Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.

Sakaryaspor A.Ş.             -              Utaş Uşakspor A.Ş.

4.Hafta

Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.          -              Kastamonuspor 1966

Bodrum Belediyesi Bodrumspor              -              Van Büyükşehir Belediyespor

Kırşehir Belediye Spor   -              Birevim Elazığspor

Tuzlaspor A.Ş.   -              Sakaryaspor A.Ş.

Bandırmaspor Baltok     -              Bayburt Özel İdare Spor

Kardemir Karabükspor  -              Eyüpspor

Kahramanmaraşspor A.Ş.            -              Etimesgut Belediyespor

Ergene Velimeşe Spor  -              Sivas Belediye Spor

Utaş Uşakspor A.Ş.         -              Ankara Demirspor

5.Hafta

Birevim Elazığspor           -              Bandırmaspor Baltok

Bayburt Özel İdare Spor               -              Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.

Tuzlaspor A.Ş.   -              Kırşehir Belediye Spor

Van Büyükşehir Belediyespor   -              Kahramanmaraşspor A.Ş.

Sivas Belediye Spor        -              Utaş Uşakspor A.Ş.

Sakaryaspor A.Ş.             -              Ankara Demirspor

Eyüpspor            -              Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Etimesgut Belediyespor               -              Ergene Velimeşe Spor

Kastamonuspor 1966     -              Kardemir Karabükspor

6.Hafta

Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.          -              Birevim Elazığspor

Kırşehir Belediye Spor   -              Sakaryaspor A.Ş.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor              -              Kastamonuspor 1966

Bandırmaspor Baltok     -              Tuzlaspor A.Ş.

Kahramanmaraşspor A.Ş.            -              Eyüpspor

Ankara Demirspor          -              Sivas Belediye Spor

Kardemir Karabükspor  -              Bayburt Özel İdare Spor

Utaş Uşakspor A.Ş.         -              Etimesgut Belediyespor

Ergene Velimeşe Spor  -              Van Büyükşehir Belediyespor

7.Hafta

Birevim Elazığspor           -              Kardemir Karabükspor

Bayburt Özel İdare Spor               -              Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Van Büyükşehir Belediyespor   -              Utaş Uşakspor A.Ş.

Tuzlaspor A.Ş.   -              Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.

Kırşehir Belediye Spor   -              Bandırmaspor Baltok

Kastamonuspor 1966     -              Kahramanmaraşspor A.Ş.

Etimesgut Belediyespor               -              Ankara Demirspor

Eyüpspor            -              Ergene Velimeşe Spor

Sakaryaspor A.Ş.             -              Sivas Belediye Spor

8.Hafta

Bodrum Belediyesi Bodrumspor              -              Birevim Elazığspor

Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.          -              Kırşehir Belediye Spor

Sivas Belediye Spor        -              Etimesgut Belediyespor

Bandırmaspor Baltok     -              Sakaryaspor A.Ş.

Kahramanmaraşspor A.Ş.            -              Bayburt Özel İdare Spor

Kardemir Karabükspor  -              Tuzlaspor A.Ş.

Ankara Demirspor          -              Van Büyükşehir Belediyespor

Ergene Velimeşe Spor  -              Kastamonuspor 1966

Utaş Uşakspor A.Ş.         -              Eyüpspor

9.Hafta

Birevim Elazığspor           -              Kahramanmaraşspor A.Ş.

Bandırmaspor Baltok     -              Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.

Bayburt Özel İdare Spor               -              Ergene Velimeşe Spor

Tuzlaspor A.Ş.   -              Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Van Büyükşehir Belediyespor   -              Sivas Belediye Spor

Sakaryaspor A.Ş.             -              Etimesgut Belediyespor

Eyüpspor            -              Ankara Demirspor

Kastamonuspor 1966     -              Utaş Uşakspor A.Ş.

Kırşehir Belediye Spor   -              Kardemir Karabükspor

10.Hafta

Etimesgut Belediyespor               -              Van Büyükşehir Belediyespor

Sivas Belediye Spor        -              Eyüpspor

Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.          -              Sakaryaspor A.Ş.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor              -              Kırşehir Belediye Spor

Kahramanmaraşspor A.Ş.            -              Tuzlaspor A.Ş.

Ankara Demirspor          -              Kastamonuspor 1966

Kardemir Karabükspor  -              Bandırmaspor Baltok

Utaş Uşakspor A.Ş.         -              Bayburt Özel İdare Spor

Ergene Velimeşe Spor  -              Birevim Elazığspor

11.Hafta

Birevim Elazığspor           -              Utaş Uşakspor A.Ş.

Tuzlaspor A.Ş.   -              Ergene Velimeşe Spor

Bandırmaspor Baltok     -              Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Bayburt Özel İdare Spor               -              Ankara Demirspor

Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.          -              Kardemir Karabükspor

Kırşehir Belediye Spor   -              Kahramanmaraşspor A.Ş.

Kastamonuspor 1966     -              Sivas Belediye Spor

Eyüpspor            -              Etimesgut Belediyespor

Sakaryaspor A.Ş.             -              Van Büyükşehir Belediyespor

12.Hafta

Etimesgut Belediyespor               -              Kastamonuspor 1966

Bodrum Belediyesi Bodrumspor              -              Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.

Sivas Belediye Spor        -              Bayburt Özel İdare Spor

Van Büyükşehir Belediyespor   -              Eyüpspor

Kahramanmaraşspor A.Ş.            -              Bandırmaspor Baltok

Kardemir Karabükspor  -              Sakaryaspor A.Ş.

Ankara Demirspor          -              Birevim Elazığspor

Ergene Velimeşe Spor  -              Kırşehir Belediye Spor

Utaş Uşakspor A.Ş.         -              Tuzlaspor A.Ş.

13.Hafta

Kardemir Karabükspor  -              Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Birevim Elazığspor           -              Sivas Belediye Spor

Tuzlaspor A.Ş.   -              Ankara Demirspor

Bayburt Özel İdare Spor               -              Etimesgut Belediyespor

Bandırmaspor Baltok     -              Ergene Velimeşe Spor

Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.          -              Kahramanmaraşspor A.Ş.

Kırşehir Belediye Spor   -              Utaş Uşakspor A.Ş.

Kastamonuspor 1966     -              Van Büyükşehir Belediyespor

Sakaryaspor A.Ş.             -              Eyüpspor

14.Hafta

Eyüpspor            -              Kastamonuspor 1966

Etimesgut Belediyespor               -              Birevim Elazığspor

Bodrum Belediyesi Bodrumspor              -              Sakaryaspor A.Ş.

Sivas Belediye Spor        -              Tuzlaspor A.Ş.

Van Büyükşehir Belediyespor   -              Bayburt Özel İdare Spor

Ankara Demirspor          -              Kırşehir Belediye Spor

Kahramanmaraşspor A.Ş.            -              Kardemir Karabükspor

Utaş Uşakspor A.Ş.         -              Bandırmaspor Baltok

Ergene Velimeşe Spor  -              Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.

15.Hafta

Kardemir Karabükspor  -              Ergene Velimeşe Spor

Birevim Elazığspor           -              Van Büyükşehir Belediyespor

Kahramanmaraşspor A.Ş.            -              Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Tuzlaspor A.Ş.   -              Etimesgut Belediyespor

Bandırmaspor Baltok     -              Ankara Demirspor

Bayburt Özel İdare Spor               -              Eyüpspor

Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.          -              Utaş Uşakspor A.Ş.

Kırşehir Belediye Spor   -              Sivas Belediye Spor

Kastamonuspor 1966     -              Sakaryaspor A.Ş.

16.Hafta

Kastamonuspor 1966     -              Bayburt Özel İdare Spor

Etimesgut Belediyespor               -              Kırşehir Belediye Spor

Eyüpspor            -              Birevim Elazığspor

Sakaryaspor A.Ş.             -              Kahramanmaraşspor A.Ş.

Sivas Belediye Spor        -              Bandırmaspor Baltok

Van Büyükşehir Belediyespor   -              Tuzlaspor A.Ş.

Ankara Demirspor          -              Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.

Ergene Velimeşe Spor  -              Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Utaş Uşakspor A.Ş.         -              Kardemir Karabükspor

17.Hafta

Kardemir Karabükspor  -              Ankara Demirspor

Kahramanmaraşspor A.Ş.            -              Ergene Velimeşe Spor

Birevim Elazığspor           -              Kastamonuspor 1966

Tuzlaspor A.Ş.   -              Eyüpspor

Bayburt Özel İdare Spor               -              Sakaryaspor A.Ş.

Bandırmaspor Baltok     -              Etimesgut Belediyespor

Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş.          -              Sivas Belediye Spor

Kırşehir Belediye Spor   -              Van Büyükşehir Belediyespor

Bodrum Belediyesi Bodrumspor              -              Utaş Uşakspor A.Ş.







Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Puan Durumu Haberleri

GAZETEMİZ

nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
YUKARI YUKARI