izmit escort izmit escort

olabahis
mobil ödeme ile bahis
tuzla escort pendik escort kartal escort kurtköy escort çankaya escort çankaya escort etlik escort kızılay escort etimesgut escort sincan escort eryaman escort eryaman escort
izmir escort izmir escort izmir escort escort izmir izmir escort denizli escort mersin escort izmit escort kayseri escort

casino siteleri 1xbet

aksaray haber

Bugun...

Türkiye Kupası'nda 3. turda canlı yayınlanacak maçlarının programı belli oldu

2020-2021 sezonunda Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur maçlarının programı belli oldu. Taraftarlar Türkiye Kupası 3. turda A Spor'dan hangi maçlar yayınlanacak?, Türkiye Kupası 3. turda maçları nasıl canlı izlerim,? şeklinde aramalar yapıyor.
facebook-paylas
 Tarih: 02-11-2020 18:03:44  -   Güncelleme: 03-11-2020 13:26:44

Türkiye Kupası'nda 3. turda canlı yayınlanacak maçlarının programı belli oldu

2020-2021 sezonunda Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur maçlarının programı belli oldu.  Temsilcimiz Kahramanmaraşspor'un Somaspor ile oynayacağı kupa maçı canlı yayın listesina alınmadı.

 

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur karşılaşmaları  tek maç eleme usulüne göre yapılacak 3. tur karşılaşmalarının programı  ve A Spor'dan canlı  yayınlanacak maçlar şöyle:

3 Kasım Salı:

13.00 Balıkesirspor-Esenler Erokspor (Balıkesir Atatürk) (A Spor'dan yayınlanacak)

13.00 Tuzlaspor-Bayburt İl Özel İdare (Tuzla Belediye) (Yayın yok)

15.30 Adanaspor-68 Aksaray Belediyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) (A Spor'dan yayınlanacak)

15.30 Altay-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) (Yayın yok)

18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Erzurum Kazım Karabekir) (A Spor'dan yayınlanacak)

20.30 MKE Ankaragücü-Kocaelispor (Eryaman) (A Spor'dan yayınlanacak)

4 Kasım Çarşamba:

13.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Belediye Derincespor (Bandırma 17 Eylül) (Yayın yok) 

13.00 Ankara Keçiörengücü-Büyükçekmece Tepecikspor (Aktepe) (Yayın yok)

13.00 Menemenspor-Anagold 24Erzincanspor (Menemen İlçe) (Yayın yok)

13.00 Ümraniyespor-Kırklarelispor (Ümraniye Belediyesi Şehir) (Yayın yok)

13.00 Ankaraspor-Pazarspor (Osmanlı) (Yayın yok)

13.00 Beypiliç Boluspor-Hacettepe (Bolu Atatürk) (Yayın yok)

13.00 Giresunspor-Tekirdağspor (Giresun Atatürk) (A Spor'dan yayınlanacak)

15.30 Altınordu-Fethiyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) (Yayın yok)

15.30 Adana Demirspor-Alanya Kestelspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) (Yayın yok)

15.30 Fatih Karagümrük-Nevşehir Belediyespor (Vefa) (A Spor'dan yayınlanacak)

18.00 Hes Kablo Kayserispor-Yomraspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) (A Spor'dan yayınlanacak)

20.30 Bursaspor-Karşıyaka (Bursa Büyükşehir Belediye) (A Spor'dan yayınlanacak)

5 Kasım Perşembe:

13.00 Yılport Samsunspor-Muğlaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) (A Spor'dan yayınlanacak)

13.00 Bodrumspor-Niğde Anadolu FK (Bodrum İlçe) (Yayın yok)

13.00 Manisa FK-Gümüşhanespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) (Yayın yok)

13.00 İnegölspor-Sultanbeyli Belediyespor (İnegöl İlçe) (Yayın yok)

13.00 Kahramanmaraşspor-Somaspor (12 Şubat) (Yayın yok)

13.00 Sancaktepe FK-Serik Belediyespor (15 Temmuz) (Yayın yok)

13.00 Tarsus İdmanyurdu-İçel İdmanyurdu (Tarsus İlçe) (Yayın yok)

13.00 Zonguldak Kömürspor-Darıca Gençlerbirliği (Devrek İlçe) (Yayın yok)

13.00 Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor (Zafer) (Yayın yok)

13.00 Uşakspor-Şile Yıldızspor (Uşak 1 Eylül) (Yayın yok)

13.00 Kırşehir Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Kırşehir Ahi) (Yayın yok)

13.00 Çorum FK-Eyüpspor (Çorum Şehir) (Yayın yok)

13.00 GMG Kastamonuspor-Amed Sportif Faaliyetler (Kastamonu Gazi) (Yayın yok)

13.00 Ankara Demirspor-Mamak FK (TCDD Ankara Demirspor) (Yayın yok)

13.00 Ergene Velimeşespor-Karacabey Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk) (Yayın yok) 

13.00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş) (Yayın yok)

13.00 Vanspor FK-Sivas Belediyespor (Van Atatürk) (Yayın yok)

13.00 Pendikspor-Düzcespor (Pendik) (Yayın yok)

13.00 Hekimoğlu Trabzon-52 Orduspor (Ortahisar Yavuz Selim) (Yayın yok)

15.30 İstanbulspor-Elazığspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) (Yayın yok)

15.30 Sakaryaspor-Diyarbekirspor (Yeni Sakarya Atatürk) (A Spor'dan yayınlanacak)

15.30 Eskişehirspor-Cizrespor (Eskişehir Yeni) (Yayın yok)

15.30 Akhisarspor-Etimesgut Belediyespor (Spor Toto Akhisar) (Yayın yok) 

18.00 Yeni Malatyaspor-Artvin Hopaspor (Yeni Malatya) (A Spor'dan yayınlanacak)

20.30 Atakaş Hatayspor-Şanlıurfaspor (Antakya Atatürk) (A Spor'dan yayınlanacak)

Etiketler Türkiye Kupası 3. turda maçları nasıl canlı izlerim ? Balıkesirspor-Esenler Erokspor maçı hangi kanalda saat kaçta Tuzlaspor-Bayburt İl Özel İdare maçı hangi kanalda saat kaçta Adanaspor-68 Aksaray Belediyespor maçı hangi kanalda saat kaçta Altay-Karatay Termal 1922 Konyaspor maçı hangi kanalda saat kaçta Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Karbel Karaköprü Belediyespor maçı hangi kanalda saat kaçta MKE Ankaragücü-Kocaelispor maçı hangi kanalda saat kaçta Royal Hastanesi Bandırmaspor-Belediye Derincespor maçı hangi kanalda saat kaçta Ankara Keçiörengücü-Büyükçekmece Tepecikspor maçı hangi kanalda saat kaçta Menemenspor-Anagold 24Erzincanspor maçı hangi kanalda saat kaçta Ümraniyespor-Kırklarelispor maçı hangi kanalda saat kaçta Ankaraspor-Pazarspor maçı hangi kanalda saat kaçta Beypiliç Boluspor-Hacettepe maçı hangi kanalda saat kaçta Giresunspor-Tekirdağspor maçı hangi kanalda saat kaçta Altınordu-Fethiyespor maçı hangi kanalda saat kaçta Adana Demirspor-Alanya Kestelspor maçı hangi kanalda saat kaçta Fatih Karagümrük-Nevşehir Belediyespor maçı hangi kanalda saat kaçta Hes Kablo Kayserispor-Yomraspor maçı hangi kanalda saat kaçta Bursaspor-Karşıyaka maçı hangi kanalda saat kaçta Yılport Samsunspor-Muğlaspor maçı hangi kanalda saat kaçta Bodrumspor-Niğde Anadolu maçı hangi kanalda saat kaçta Manisa FK-Gümüşhanespor maçı hangi kanalda saat kaçta İnegölspor-Sultanbeyli Belediyespor maçı hangi kanalda saat kaçta Kahramanmaraşspor-Somaspor maçı hangi kanalda saat kaçta Sancaktepe FK-Serik Belediyespor maçı hangi kanalda saat kaçta Tarsus İdmanyurdu-İçel İdmanyurdu maçı hangi kanalda saat kaçta Zonguldak Kömürspor-Darıca Gençlerbirliği maçı hangi kanalda saat kaçta Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor maçı hangi kanalda saat kaçta Uşakspor-Şile Yıldızspor maçı hangi kanalda saat kaçta Kırşehir Belediyespor-Yozgatspor 1959 maçı hangi kanalda saat kaçta Çorum FK-Eyüpspor maçı hangi kanalda saat kaçta GMG Kastamonuspor-Amed Sportif Faaliyetler maçı hangi kanalda saat kaçta Ankara Demirspor-Mamak FK maçı hangi kanalda saat kaçta Ergene Velimeşespor-Karacabey Belediyespor maçı hangi kanalda saat kaçta Sarıyer-Turgutluspor maçı hangi kanalda saat kaçta Vanspor FK-Sivas Belediyespor maçı hangi kanalda saat kaçta Pendikspor-Düzcespor maçı hangi kanalda saat kaçta Hekimoğlu Trabzon-52 Orduspor maçı hangi kanalda saat kaçta İstanbulspor-Elazığspor maçı hangi kanalda saat kaçta Sakaryaspor-Diyarbekirspor maçı hangi kanalda saat kaçta Eskişehirspor-Cizrespor maçı hangi kanalda saat kaçta Akhisarspor-Etimesgut Belediyespormaçı hangi kanalda saat kaçta Yeni Malatyaspor-Artvin Hopaspor maçı hangi kanalda saat kaçta Atakaş Hatayspor-Şanlıurfaspor maçı hangi kanalda saat kaçta
  Kaynak: marastaspor.com

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER TFF ve TASKK Haberleri
GAZETEMİZ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  HAVA DURUMU
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
YUKARI YUKARI